Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45

 Dzisiaj przeczytano
 45392 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Przejazd bez ważnego biletu MPK , blimek 3/08/07 16:23
Witam dzisiaj dostałem pisemko z BKK Wierzytelności spółka z.o.o w którym dość ostro w/w firma informuje mnie że nie zapłaciłem pomimo ich wezwania mandatu za przejazd bez ważnego biletu.

jak sobie przypomne to nawet jest i to prawda tylko państwo w liście informują mnie że wysłali do mnie wezwanie do zapłaty, w dniu 04.07.2007 r. -> ja niestety żadnego wezwania po dziś dzień nie otrzymałem. A druga sprawa to to że jechałem bez biletu dokładnie trzy lata temu
30/07/2004 r. w zwiazku z tym mam pytanie do fachowców z boarda : Czy takie sprawy nie ulegają przedawnieniu ? czy można coś z tym zrobić ?

Ludzie bez przesady zero wezwania do zapłaty i jescze sprawa z przed ponad trzech lat
W necie znalazłem coś takiego:
http://www.poradaprawna.pl/...pozycja&id=20372

Pomocy

twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  1. moj kumpel tak mial , MayheM 3/08/07 16:33
    ale z tego co wiem, to po kilu (3 czy 5 latach) sprawa zostala przedawniona, za kazdym razem odmawial zaplaty.

  2. sprawa przedawnia sie po roku , Killer 3/08/07 16:45
    i tyle w tym temacie :) tak samo jak z ztm

    Kiedyś normą był ogół a nie margines...

  3. hmm... , Bodhi 3/08/07 23:17
    1) wezwania do zaplaty to czysta uprzejmosc i nie musza byc w ogole wysylane, podczas kontroli dostales "papierek" i to jest wezwanie do zaplaty
    2) mozesz olac, po roku sprawa sie przedawnia, nawet jesli oddadza sprawe do sadu a sad im to przyjmie, to wowczas skladasz sprzeciw w ktorym cytujesz odpowiedni punkt ustawy "prawo o ruchu przewozowym"

    Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię
    do swojego poziomu i pokona
    doświadczeniem.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL