Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 3764 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

start kompa z pendriva - jak toz robic ? , Portal 6/08/07 08:21
Witam
prosze o jakis dobry , sprawdzony link do bardzo dokladnego polskiego opisu jak zrobic pendrive startowy

  1. ojoj , ViS 6/08/07 08:27
    http://www.pendrive.com/...files/Make_bootable.zip
    to się raz szuka w google i już, nikt tego w linkach nie trzyma ;)

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. dziwne :) , Portal 6/08/07 08:45
      w tym programie z tego linku nie wykrywa mi Pendrive w okienku i nic nie moge zrobic :( - oczywiscie w systemie pendrive jerst wykrywalny

      1. nie dziwne , Ranx 6/08/07 09:41
        nie kazdy pendrak moze byc bootowalny.
        i juz.
        nie zebym sie znal i nie uwazal ze powinien ale czesc dziala a czesc nie. na stole mam 3 i tylko z 1 dalem rade roznymi metodami.

        o roztramtajdany charkopryszczańcu...

        1. ja mam kingstona , Portal 6/08/07 09:42
          ten bialy najwolniejszy (data Travel czyba I) i nie wykrywa go w tym programie

          Ale slyszalem gdzie ze sa jakies opisy jak samemu do zrobic ( bez programow automatow) - tzn sciaga sie jakies paczki plikow , przekopiowuje itp - niestety nie moge takiego dokladnego opisu znalesc po polsku napisanego

  2. Ja walczyłem z PQI pod kątem Linuksa... , Barts_706 6/08/07 10:31
    ...i nic nie wskórałem, ale n ie wiem czy ze względu na Toshibę czy na pena.

    Napisałem posta o moich bojach, tam masz parę ciekawych linków, może u Ciebie coś zadziała :

    http://www.bartsnews.net/...hiba-versus-linux.html

    _______________________________

    http://jawnesny.pl

  3. hmm... , carlosA 6/08/07 10:59
    http://www.chip.pl/...iwum/n/articlear_126401.html
    http://www.pendrivelinux.com/...b-slaxzip/#more-44
    http://www.hiren.info/pages/bootcd-on-usb-disk
    http://www.egielda.com.pl/.../index.php/t5449.html

    #whatever

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL