Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10787 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Canon A70 i max RAM ? , Daniel 7/08/07 15:23
Mam taki satarawy juz aparat foto Canon A70.
Chce dokupic do niego pamiec.
Nie wiem jaka on potrafi obsluzyc max. pamięc.
Czy 2 GB nie bedzie za duzo ?
W instrukcji nie podano max mozliwej pamieci.

  1. hmm , bartek_mi 7/08/07 15:25
    troll?

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    1. jak , Daniel 7/08/07 15:26
      nie masz nic do powiedzenia, to sie nie odzywak ok ?
      dzieki

    2. Raczej Ty. , gigas! 7/08/07 15:29
      Balbym sie dwugigowe wkladac.

      http://www.memoryx.net/capoa70me.html

      Pozdrawiam!

      Na tpc przelotem, ale z nadzieja.

      1. hmm , bartek_mi 7/08/07 15:34
        fakt ja :)

        o ram myslalem :)

        dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  2. to zalezy jaka masz wersje , biEski 7/08/07 15:45
    DDR1 czy DDR2 :)

    poszukaj gdzies na googlach jaki masz typ to ci pomozemy :)

    a tak na serio to chyba max to 1 GB

    1. tez mi sie , Daniel 7/08/07 15:49
      wydaje ze 1 GB... ale moze ktos sprawdzil 2 GB i rowniez dziala ?
      :)

  3. Moze spytaj na forum , Ament 7/08/07 16:10
    Canona w dziale z A70:

    http://canon-board.info/forumdisplay.php?f=12

    I
    -AMENT-
    I

  4. mam A70 , piszczyk 7/08/07 17:59
    z 2GB Pretec'a nie chcial dzialac. Mysle, ze zgodnie z instrukcją 1GB to max.

    takie tam klamoty . . .

  5. a ja do A60 , majek 7/08/07 20:38
    czasami przekladam 2gb Sandiska extreme III z lustrzanki i dziala...

    a a70 roznilo sie tylko ze mialo wiecej Mpix


    ... ale jak to?!

  6. 123 , p_nowak 8/08/07 07:21
    Mam ten sam dylemat - mam A70 i biorą pod uwagę ceny CF 2 GB chciałbym coś takiego kupić.

    Nigdzie nie znalazłem jednak jednoznacznej odpowiedzi. Niby 2 GB mają dalej FAT i bez problemu aparat powinien je obsłużyć, jednak wszystko może zależeć od karty (jak w Totolotku).
    Jeden typ już mamy - Sandiska extreme III

    HP DV6 3160 + SSD 128GB
    ACER AO 722

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL