Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 23551 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows XP - problem z otwieraniem dyskow , RyVar72 9/08/07 16:08
Witajcie

Mam taki problem na kompie u brata:
Przy otwarciu mojego komputera i 2x klik pojawia sie brak dostepu, nacisniecie praweglo klawisza w rozwinietym menu na samej gorze jest Otworz (0) i wybor tej funkcji znow daje brak dostepu. Dopiero wybor kilka pozycji nizej albo eksploracji albo otworz powoduje otwarcie dysku.
Taki problem jest na kazdej partycji.

Skan wykonany wirusow brak, ad-aware tez nic nie pokazuje, ccleaner rejestr przeczyszczony i zero problemow.

Jesli macie jakies sugestwie bedzie wdzieczny za pomoc.

  1. wykasuj ... , Nebuchadnezzar 9/08/07 16:18
    pliki autorun.inf (są ukryte) z każdej partycji - to pozostałość po wirusie.

    dupa na stołku, morda przy korycie...

    1. dokładnie , ligand17 9/08/07 18:01
      i do tego z autostartu cftmon.exe (via msconfig).

    2. ... , RyVar72 9/08/07 22:31
      wielkie thx pomoglo :P

  2. radze zrobic bckup danych, i to na innym kompie , john565 9/08/07 16:22
    aby ten dysk miał jak najmniej obciążenia. Gdyż takie zachowanie może (nie musi) oznaczać koniec dysku (podobne kwiatki miałem z moim seagate), równie dobrze może być to jakis babol w systemie i reinstalka/przywracanie systemu pomoże, jednak radzę zrobić wpierw backup, sprawdzić dysk softem od producenta i jeśli ten nie wykaże błędów zrobic reinstalke/odzysk

    f*ck

    1. to przez te pogodę , john565 9/08/07 16:23
      trcohę sie zagalopowałem, kolega wyżej ma racje :]

      f*ck

  3. a wylacz , elliot_pl 9/08/07 16:37
    firewalla, jesli takowego masz i sprobuj ponownie. U mnie kerio potrafi robic takie jaja przy np "otworz za pomoca"

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL