 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 32506 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Uzytkownicy Logitech MX Revolution - zgłoście się , Doczu 10/08/07 09:39 Ile Wam trzyma akumulator pomiędzy ładowaniami ? Ile używacie myszy ?
Wiem że o to pytałem, ale wówczas uzytkowników tej myszy można było policzyć na palcach jednej reki. Liczę, że teraz więcej osób ją już ma.- Ja używam , ligand17 10/08/07 10:15
z reguły po jakichś 3-4 dniach mam jedną kropkę mniej. Ale dla mnie nie jest problemem wstawić myszkę na noc albo na dzień do ładowarki. - uzytkownik Logitech MX Revolution , andrey 10/08/07 11:45
ja takze i jestem bardzo zadowolony!Ja jestem slabszy od liganda17 bo swoja mysz laduje raz na dwa tygodnie.Uzywam jej ok. 2 godz. dziennie. - uzywam , WooKy 10/08/07 12:00
srednio 10h/dobe i bateria trzyma ok 4dni. W zasadzie nie zwracam na to uwagi bo na noc staram sie zostawiac ja w ladowarce.bitnoi.se |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|