Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 42306 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Film] Prosze o pomoc w konkursie. Kto grał główną rolę w filmie "Ojciec chrzestny" , Emios 11/08/07 10:30
a) Robert de Niro
b) Al Pacino
c) Marlon Brando
d) pytanie bez sensu

  1. hmmm , Adamusss 11/08/07 10:34
    zawsze wydawało mi się, że jeden z braci Mroczków :\ ..no to mnie zagiąłeś, aż sprawdze <sprawdzam> MAM! odpowiedź c)

    ;)

    1. dziekuje slicznie , Emios 11/08/07 10:52
      poleciało

  2. hmm , pablo85 11/08/07 10:39
    action;)

    I AM CORNHOLIO. I need T.P. for my
    bunghooooole.

    1. <lol> Co kuba wstawiłes :) , Emios 11/08/07 10:39
      123

      1. Sory Paweł , Emios 11/08/07 10:40
        123

      2. ja.. , pablo85 11/08/07 10:42
        marlon`a jakos tak ale byla rozkminka;)

        I AM CORNHOLIO. I need T.P. for my
        bunghooooole.

        1. jak tak sie pracuje ? Mocno pracodawca tyrani? :) , Emios 11/08/07 10:52
          123

          1. hmm , pablo85 11/08/07 11:24
            jest ok napisze Ci wieczorkiem bo wybywam wlasnie;)
            pzdr

            I AM CORNHOLIO. I need T.P. for my
            bunghooooole.

  3. Zależy w której części. , OLD++ 11/08/07 10:57
    1,2,3

    TPC Board -- Powinno być FWA Board

  4. no wiesz , Dabrow 11/08/07 11:07
    D!!!

    !!!!!TO JEST SPARTA!!!
    !Tu się nic nie zmienia!
    ------dabrow.com------

  5. wg mnie bez sesu , globi-wan 11/08/07 11:11
    bo glownych bohaterem trylogii byl Michael czyli pacino..w pierwszej czesci godfathera gral brando...a deniro gral don Vita z mlodosci

    use the Force

    1. al grał w każdej częsci. brando był niezbędnym "dodatkiem". , Amber 11/08/07 13:50
      pamietaj ze to jest historia rodziny a nie strzelanka z vandamem czy z arnim ;) i musieli pokazac co bylo przed 'majkelem' i pokazali co bedzie po (nowy don)

      Akcja wyborcza 2011:
      uratuj polskę oddaj babci dowód!!!

      1. tak ale brando pociagnal dzieki pierwszej czesci cala serie , globi-wan 11/08/07 15:06
        byl fenomenalny..z reszta pierwsza czesc uwazana jest za najlepsza

        use the Force

  6. Al Pacino , Amber 11/08/07 13:46
    ...

    Akcja wyborcza 2011:
    uratuj polskę oddaj babci dowód!!!

  7. Pamietasz , Mms 11/08/07 15:03
    o mnie? ;)

    Pozdrawiam

    1. tak napisze CI jutro meila , Emios 12/08/07 01:42
      123

      1. OK. , Mms 12/08/07 15:00
        Dzieki.

        Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL