Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 42274 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak przerobić Vistę na podobieństwo XP pro ? , Artaa 11/08/07 22:38
zostałem szczęśliwym posiadaczem HP Pavilion DV9500EW i jednocześnie nieszczęśliwym OS Vista HOME Premium

firma HP ma jak zwykle wszystko w d... i powiedziała że nie wspiera XP i na dodatek nawet płyty ze sterownikami nie dali.

wydaje mi się ,że ktoś kiedyś pisał/dawał linka do czegoś takiego...

i co z tego badziewia powyłączać ?(niepotrzebne wodotryski itp)

na razie znalazłem coś takiego ale to mało ;-)
http://www.xp.net.pl/...a/vista_tips_n_tricks.html

  1. hmm , mintaj 11/08/07 22:50
    przede wszystkim wylacz Aero :) - bedzie brzydziej niz w w2k

    AMD: Do less in more time

    1. włączyłem sobie klasyczne menu start i okazało się że nie ma wtedy na Uruchom , Artaa 11/08/07 22:57
      opcji pod PPM Uruchom jako administrator , co za chała ehh...

  2. a jak przerobic xp pro na viste?? :) , Birdman 11/08/07 23:02
    bo bym se chcial ja przybajerzyc troche (oczywiscie za free)

    ping?

    1. hmmm , XiSiO 11/08/07 23:19
      http://www.deviantart.com/deviation/45808870/

      pamietaj by spatchowac system np za pomoca tego

      http://www.neowin.net/...ndex.php?showtopic=140707

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

      1. :-) , Birdman 12/08/07 18:17
        dzieki ;P

        ping?

        1. moze to nie jest vista , XiSiO 12/08/07 18:55
          ale wyglada ladnie jak dodasz to tego fajna tapete naprawe milo zapominasz ze to xp czasem

          "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
          zapłacisz adeną" (C) XiSiO

          1. no napewno , Birdman 12/08/07 18:58
            lepiej niz standard; a masz moze linki do jakichs innych ciekawych bajerow do xp? pamietam ze kiedys byly jakies taki dodatkowe paski i inne takie bajery ;]

            ping?

  3. A może... , petergreen 12/08/07 17:05
    Coś takiego:

    http://dobreprogramy.pl/...=2&id=1962&t=58

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL