Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42526 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ile trwa ściągniecie simlocka w Erze (po wygaśnięciu umowy)? , Lord Kamal 11/08/07 23:39
13 września kończy mi się umowa. Babka z salonu powiedziala ze simlocka albo przez I-BOA albo trzeba jechać do salonu w Bielsku-Białej (miasto koło mnie). Myślałem, że można ściągnąć sim'a w każdym ich salonie. Posiadam SE K700i i myśle ze przez "telefon" raczej mi sima nie ściągną. Ktoś się orientuje ile trwa takie ściaganie? Nie chce im zostawiać phona i znowu po niego jezdzic.

Board TPC to jest TO :D

  1. umawiasz się.. , malyy 11/08/07 23:46
    i jedziesz na okreslony termin, godzinę i robią na miejscu. Tak było w moim przypadku.

    Pozdrawiam Andrzej

  2. a zobacz czy tego modelu kodem sie nie odblokowuje. , globi-wan 11/08/07 23:50
    ...

    use the Force

    1. no wlasnie kodem chyba nie bardzo , Lord Kamal 11/08/07 23:52
      ...

      Board TPC to jest TO :D

  3. Super - o takie info mi chodzilo :) , Lord Kamal 11/08/07 23:51
    Szkoda, że samodzielnie tego nie idzie zrobić - ale cóż jak robią to za friko to nic tylko korzystac :P

    THX

    Board TPC to jest TO :D

  4. a z bb5 tez sciagaja , laciak88 12/08/07 13:38
    po skonczeniu umowy?

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

    1. Hmmm... , Lord Kamal 12/08/07 18:12
      Oni maja w regulaminie napisane, ze sciagaja z kazdego phona, jesli... sa takie możliwosci techniczne :D. Wiec to trudno powiedziec, bo nie wiem dokladnie czym dysponuja ani co sie robi w przypadku BB5.

      Board TPC to jest TO :D

      1. zdejmują kodami , Nikita_Bennet 14/08/07 00:42
        swego czasu wyplynęła częśc kodów i mozna je było kupić po 250-300zl

        teraz są juz sposoby na sporą część BB5

        nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL