Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Tomasz 08:14
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42463 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka mapa do Acer V200 , michol 12/08/07 12:02
sprzęt przywieziony z NL i chciałbym wgrać mapę Polski. Tylko ktorą? Żeby w miare dokładna była- może MapaMap 4?

  1. Każdy lubi co innego , DJopek 12/08/07 12:48
    A wybór całkiem spory: AutoMapa, AutoPilot, TomTom, Destinator, iGo, MapaMap, Navigo i pewnie jeszcze trochę :-)

    Ja ostatnio jeżdżę na iGo, całkiem przyjemny, ale obok na karcie mam inne, wymieniam dowoli (lub gdy np. AutoPilot się wykrzaczy ;-).

    1. dlatego spytałem uzytkowników... , michol 12/08/07 13:36
      dzięki za opinie :)

      1. Hmm... , DJopek 12/08/07 14:26
        Najdokładniejsze mapy mają AutoMapa i AutoPilot (albo jakby to Tummi powiedział "AutoPilot i AutoMapa" ;-)

        Niestety trzeba samemu spróbować i zobaczyć co komu pasuje, jednemu interface się taki podoba, drugiemu zależy na super dokładności, innemu na możliwości konfiguracji, jeszcze innemu coś tam innego...

        1. ;-P , Tummi 12/08/07 15:00
          Ja mowie prawde, ot co :) Przynajmniej jesli chodzi o okolice Trojmiasta, to AutoPilot nie ma sobie rownych pod wzgledem dokladnosci map. Do samego Trojmiasta (centrum) polecam TomToma ze wzgledu na wygode obslugi (nie trzeba wyciagac rysika, da sie wstukac adres palcem stojac na czerwonych swiatlach :D).

          Mapy do TT w wersji 6.80 sa duuuuuzo lepsze niz 6.75 i polecam je sprawdzic. Nie sa tak dokladne, jak AP/AM, ale w koncu np. Pruszcz Gdanski doczekal sie listy ulic :)

          T.

          www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL