Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33

 Dzisiaj przeczytano
 50677 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

SLI NVIDIA... , ReMoS 13/08/07 22:47
...pytanie do tych co maja, a moze i nie tylko.
Czy jest możliwe uzyskanie dualview w trybie SLI?
Ja u siebie po wlozeniu 2x8800GTS ladnie moglem w trybie wieloekranowych 4 urzadzenia obluzyc, ustawilem telewizor LCD i Monitor.
Jednakze wybierajac juz tryb SLI (aktywujac go) musialem podac/wybrac na ktorym to odbiorniku bedzie prezentowany obraz, i w taki o to sposob pozbawilem sie trybu dual.
Czy tak jest ogolnie, czy ja tak poprostu mam?

System to Vista64 Ultimate, sterowniki albo 162.22whql albo 163.11beta. Na obu tak samo.

Dodatkowo, u mnie odpalajac gierke w trybie SLI (WoW) i przechodzac alt+tab do windowsa, generuje sie bload sterownika, po czym wraca do \"normy\" jednakże juz 3D przycina sie tak, że potrzebny restart. Bez alt tab elegancko.

Nie ma tego problemu na tych samych sterowinkach na jednej tylko karcie 8800GTS.

Ktos testowa, ktos sie bawil? Jakies uwagi?

Pozdrawiam
rem

PS.
SLI jest strasznie przereklamowane moim zdaniem
3DMark2006 (default) - 9278 x1, 11522 xSLI

Nie ufaj każdemu, kto zawsze mówi
uwierz mi.

  1. Czy jest możliwe uzyskanie dualview w trybie SLI pod Wiśtą? , wukillah 13/08/07 22:53
    WTWT.

    just d'oh it!

    1. nie jest mozliwe na zandym systemie , XiSiO 14/08/07 00:58
      kiedys o tym juz pisalem jak robilem sli z 2x 7950GX2

      Poza tym lepiej kupic jedna 8800GTX bylo ja mam w 3DMark2006 12k pkt i dziala w kazdej grze z taka wydajnoscia nie tylko w wybranych.

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

      1. BTW - z czego składasz HTPC ?? , robert71 14/08/07 08:51
        z jakich komponentów ?

        Robert

        *** ********** *** ** ******* *******.

        1. nie chcesz wiedziec :) , XiSiO 14/08/07 15:00
          Przekleje z profilu z media portal forum.

          Windows Version: XP MCE 2005 SP2
          CPU: Type: Intel Core 2 Duo T7200 2.0GHz PC667, 4MB
          HDD: Seagete Barracuda ES 750GB ST3750640NS
          Memory: OCZ Gold DDR2 PC6400 2048MB OCZ2G800R22GK
          Motherboard: ABIT IL-90MV
          Motherboard Chipset: Intel 945GT / Intel ICH7M-DH Express Chipset
          Motherboard Bios: Abit 1014
          Video Card: Integrated Intel Graphics Media Accelerator 950
          Video Card 2: GeForce 7300 GT PCIX1
          Sound Card: Realtek ALC882M codec 8-channel HD (onboard)
          Sound Card AC3: Coaxial S/PDIF out / in
          1. TV Card:Hauppauge WinTV-PVR-350
          1. TV Card Type: CABLE/DVB-T
          2. TV Card: Technisat SkyStar HD
          2. TV Card Type: DVB-S2
          Satelite/CableTV Provider: Canal+ (CYFRA+ HD POLAND)
          HTPC Case: Zalman HD160XT Black
          Cooling: Scythe Silent Drive / Scythe Samurai Andy / Thermalright HR-05
          Power Supply: Yesico FL-550 Fanless
          Remote: Logitech Harmony Remote 785
          TV: DELL 2407WFP
          TV - HTPC Connection: DSUB
          Projector: Sanyo PLV-Z5
          Projector - HTPC: HDMI
          Game Console: X-box 360
          Projector - Console: Component
          PC - Projector: DSUB

          "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
          zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL