Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DYD 12:22
 » Artaa 12:22
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » PeKa 12:14
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24

 Dzisiaj przeczytano
 66023 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Potrzebuje namiarów na sklep w Wawie z enelopami Sanyo :) , DeK 16/08/07 19:11
Mam problem bo z Warszawy nie jestem ale zmierzam w sobotę, u mnie w mieścinie nie uświadczę tych akumulatorków Sanyo Eneloop. Potrzebuje namiarów gdzie można je kupić w pobliżu Klifa na Okopowej lub okolice Bemowa, Widawska (może w Carrefourze?) bez zbędnego szwędania się po całej Warszawie, mam ograniczony czas i problematyczny transport :)

Najlepiej żeby miały pojemność 2500 lub 2700.

  1. .:. , Shneider 16/08/07 19:20
    http://allegro.pl/my_page.php?uid=3462438

    .:: Live at Trance Energy ::.

  2. nie ma takich eneloopow :) , Tummi 16/08/07 19:32
    tylko 2000mAh (gwarantowane 1900mAh).

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. a możliwe mogło mi się coś pomyrdać , DeK 16/08/07 19:39
      mogą być i 2000 :)

      1. W Fotojokerze powinny być , Doczu 16/08/07 21:02
        Ale czy jest Fotojoker w tamtej okolicy nie wiem.

  3. Najbliżej , marqus3 16/08/07 21:38
    to chyba Fotojoker w "Arkadii" na Rondzie Zg. Radosław. Powinny być...

    Q8400@3,2GHz, 4GB RAM
    ATI 3850

  4. podczepie sie , piszczyk 17/08/07 13:43
    Na tych eneloop'ach jest napisane "charge only with a sanyo specified charger"
    Czy to oznacza, ze one musza byc w jakis specyficzny sposob ladowane (czyli tylko na ladowarce Sanyo)? Czy na zwyklej tez mozna?

    takie tam klamoty . . .

  5. sa w kazdym , Piratez 17/08/07 14:17
    mediamarkecie
    po 39.99zl za 4x r6
    pojemnosci niestety nie moglem dojrzec

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL