Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Elektron 13:40
 » KHot 13:38
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 72223 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Chwalę się swoim nowym laptopem AsusG2S , Robek 17/08/07 10:25
Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem tego laptopa http://kdo.pl/product_info.php/products_id/12590
Jak narazie to widzę w nim tylko jedną wadę cenę. Wszystko śmiga jak szalone matryca w tym lapku jest cudowna .

***życie jest jak jajko trzeba je
znieść***

  1. Nie masz jeszcze , Ament 17/08/07 10:31
    jakiegos S klasy?;-)

    I
    -AMENT-
    I

    1. Hehe , DJopek 17/08/07 10:41
      No tak, też miałem walnąć jakiś komentarz, ale po tym się powstrzymam :-)

      Gratulacje - laptop bardzo fajny, gdyby jeszcze ważył trochę mniej to byłoby już super :)

      1. Hehe , Ament 17/08/07 10:45
        Nie czepiaj sie... Ot, tak mi sie zapamietalo;-)

        I
        -AMENT-
        I

        1. Ale ja się nie czepiam , DJopek 17/08/07 10:47
          Nie mam powodów.

  2. Ten produkt tak jest pozycjonowany... , Emalia 17/08/07 10:50
    wielki cool-factor przez pierwszy miesiąc, a po roku dojdziesz do wniosku, że to tylko laptop. IMO: za tę kasę lepiej było prawdziwy monitor 24", szybszy procek na chłodzeniu wodnym i 4 Raptory w RAID0.
    Przynajmniej by się tasiemki nie przecierały.

  3. dokładnie to co piszesz , Robek 17/08/07 11:15
    to już mam potrzebowałem jakiejś odmiany.D

    ***życie jest jak jajko trzeba je
    znieść***

    1. hehe , biEski 17/08/07 11:25
      Chwalonko mode on po raz drugi :)

      1. Poczekajmy , Ament 17/08/07 11:46
        moze bedzie hattrick;-)

        I
        -AMENT-
        I

  4. Mocna maszyna, ale wygląd raczej "odpustowy" , Rhobaak 17/08/07 13:29
    ...

    Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
    G-forc 460 gietex,barakudy
    Children of Neostrada Association MVP

  5. o boze , Piratez 17/08/07 14:15
    a mozna bylo miec mac book pro:)

  6. a to świecące to co to jest? , DeK 17/08/07 16:49
    kierunkowskazy ?:)

  7. i ja sie pochwale ... , lol555 17/08/07 17:04
    http://www.jr.com/...=zdnet.datafeed.TOS+U305S5127 od kilku dni mam w domku. siostra z usa przywiozla. jeszcze sie nie bawilem ale weekend juz za kilka godzin :)

    123

  8. Mogles kupic MacBooka Pro... , Wolf 17/08/07 22:56
    To samo tylko lepsze...

    Vey iz mir!

    1. no i bez swiatelek :D , biEski 18/08/07 07:03
      ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL