Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Elektron 13:40
 » KHot 13:38
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 72244 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kamerka A4Tech PK-130MG - problem z przepustowoscia USB , Fl@sh 17/08/07 13:16
Dokonalem wczoraj zakupu tejze kamerki, nie jest jak sie okazuje jakas rewelacyjna ale daje rade... Jednak jesli zwiekszam jej rozdzielczosc rozmiaru wyjsciowego powyzej 320x240 - wywala sie. WInXP pro w tym momencie wyrzyca komunikat w pasku ze przekroczono dopuszczalna przepustowosc USB. Naciskam na dymek i wyswietla mi rozne koncentratory USB z przydzialami po 10%, 20% czy 30% (max). Ktos mi podpowie jak to sie je?
Najlepsze jest to, ze gdy na samym poczatku zmienilem rozdziale na 640x480 - spoko poszlo. Troszke wyzej jeszcze tez, ale gdy pierwszy raz zapialem 1280x960 - wychrzanil sie. Do tego stopnia sie to wysypuje, ze musze ja odinstalowac z systemu i zainstalowac ponownie, albo zapiac ja na inny port USB. Z tym, ze w pewnym momencie koncza sie porty w ktorych sie jeszcze nie wysypala i i tak musze po kolei w kazdym ja odinstalowywac :-) Szopka normalnie...

BTW. Nadal poszukuje jakiejs dobrej kamerki, mam na mysli taka, ktora dobrze widzi o samym swietle monitora na mnie padajacym. Mam taka pewna chinszczyzne ktora naprawde swietnie sie sprawdzala w ciemnych warunkach, ale pewnego razu wywalila mi komunikat "Nie rozpoznano urzadzenia USB" i tak jej zostalo do dzisiaj... Bede jeszcze z nia probowal. Moze to jest jeden i ten sam problem z USB.
Poradzcie cos...

Sprzedam drewno pod każdą
postacią ;-) GG: 687866

  1. niom , RusH 17/08/07 14:49
    potrzebujesz karte firewire i kamkorder :)

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. Moze od razu , Fl@sh 17/08/07 18:33
      sie wyemituje z TV Trwam, co? :)))

      Sprzedam drewno pod każdą
      postacią ;-) GG: 687866

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL