Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 14:52
 » 5eba 14:50
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03

 Dzisiaj przeczytano
 80020 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot] coś do czyszczenia klimatyzacji , mel2 18/08/07 21:29
coś mi ostatnio zaczęło jechać z wywiewów - chciałem to jakoś oczyścić własnym sposobem - tzn. jakimś środkiem - polecicie coś skutecznego?
http://www.allegro.pl/...acji_valeo_oryginal_.html
to sie nada?

Don't lose your head,
There can be only one.

  1. to co jedzie to grzyb , no13 18/08/07 21:54
    a ten srodek na krotko pomoze ;)

    Iron Maiden

  2. Pomoże ale na krótko , DJopek 18/08/07 22:02
    Trzeba sie udać na odgrzybianie i odświeżenie klimy, nie ma innej rady :)

    1. ile to to kosztuje? , mel2 18/08/07 22:04
      i co to znaczy krótko? :) do konca lata wystarczy?

      Don't lose your head,
      There can be only one.

  3. jak , martinezz 18/08/07 22:06
    kolega wyzej wspomnial - jest to krotkotrwale obejscie problemu (tu masz przykladowa procedure w jednym z modeli forda http://www.fordclubpolska.org/...usion&type=43). Wiem, ze to koszt ale proponowalbym wizyte w stacji obslugi i pelen serwis klimy z odrzybieniem - w koncu wdychasz tego grzyba codziennie. Pozdrawiam

    vaio fz11l

  4. z tego, co wiem, to na stacjach obslugi klimy , Tummi 18/08/07 22:43
    czesto uzywaja wlasnie tego srodka "CRC AirCo Cleaner", ktory jest widoczny na fotkach martinezz'a. Na allegro taka puszka kostuje ~23zl, w serwisie (nie aso) 50zl za odgrzybienie :)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  5. rozebrac umyc wyczyscic. , Ranx 18/08/07 22:47
    polecam firme od klim:D

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  6. ja za czyszczenie , PaKu 18/08/07 23:01
    i odgrzybianie klimy zaplacilem 100zl

    bez podpisu

  7. hmmm , mel2 18/08/07 23:40
    ok - sprobuje zadobyc to co tummi zapodal - juz kiedys slyszalem ze to ponoc daje rade - mam nadzieje ze ruszy - ale na wiosne przyjdzie mi pewnie stacje zaliczyc - dzieki.

    Don't lose your head,
    There can be only one.

    1. nie wiem, czym jezdzisz, , Tummi 19/08/07 12:49
      ale u nas, w klubie 206, jest jeden gosc, ktory zyl z obslugi klimatyzacji i oprocz nabijania ukladow czynnikiem, czyscil klimy wlasnie tym produktem CRC. Podobno sprawdzil kilka innych, ale ten okazal sie najlepszy.
      Pianke najlepiej psikac gdzies blisko parownika, a nie tylko tak jak w instrukcji - przez wlot powietrza. Kompletna instrukcja dot. 206 jest na www.206club.net (forum).

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. no jeżdzę , mel2 19/08/07 19:40
        hondą civiciem coupe - musze poszukac instrukcji - bo tam nie ma filtra przeciwpylkowego a z tego co widzialem parownik lubi się równo dzięki temu upierd..... - wiec jest podejrzenie ze to moze te smieci tak walą a nie grzyb, albo moze grzyb na smieciach :)

        Don't lose your head,
        There can be only one.

        1. hmmm , Tummi 19/08/07 23:24
          www.honda.pl ? Nie wiem - strzelam :D
          Parownik do 206 kosztuje 150-200zl (oczywiscie nie w ASO :D), ale ja mam filtr kabinowy i na nim zostaje wiekszosc syfu.

          T.

          www.skocz.pl/uptime :D

          1. to co nizej , mel2 19/08/07 23:29
            mialo byc tu

            Don't lose your head,
            There can be only one.

  8. no wlasnie , mel2 19/08/07 23:29
    a u mnie ostatnio jak otworzylem to ledwo odkurzacz to wciagnal - tyle lisci i innych syfów- no żeby filtra nie wsadzic - co za durne japońce :)

    Don't lose your head,
    There can be only one.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL