Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 94229 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

alternatywa dla Abit KN9/DFI pod Brisbane 3600+ , Demo 21/08/07 23:34
obie płyty coraz trudniej dostępne...co na dzień dzisiejszy będzie dobre, stabilne, wydajne i wspierające O/C :)?

napisalbym swoj config,ale sie nie
zmiescil:(

  1. Nie ma alternatywy , Mademan 22/08/07 00:39
    Albo któraś z wymienionych płyt albo rezygnacja z wysokiego OC. W obecnej sytuacji wybrałbym E2140 + EVGA, ale to jednak trochę więcej kosztuje. W ogóle mam wrażenie, że sprzedawcy szykują się już na 1 września, więc osobiście bym poczekal, byle nie zadługo bo potem mikołaj :]

  2. Bardziej opłaca się Intela brać. , Magnus 22/08/07 01:15
    Tak jak pisze Mademan E2140 230zł + EVGA 330zł. Procesor kręcisz bezproblemowo na 2,66GHz lub więcej.
    Ostatnio sprzedałem właśnie athlona X2 3800 i KN9 dołożyłem 50zł i kupiłem taki zestaw. Niestety musiałem wymienić tą EVGA na inna płytę bo moje pamięci nie chciały działać stabilnie przy napięciu 2,1V. Ale jeżeli u Ciebie nie będzie takiego problemu to kupował bym EVGA.

    1. co to to , Demo 22/08/07 06:07
      EVGA? Jestem nieco do tyłu :)

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

      1. Chyba płyta główna... , Dexter 22/08/07 07:11
        http://www.evga.com/splashpage.asp

        Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
        Odpowiedzi oleję.
        THX!

      2. EVGA to , Magnus 22/08/07 09:23
        http://www.evga.com/...22-CK-NF66-T1&family=20

        http://www.pcprojekt.pl/...nForce_650i_Ultra_Lga_/

  3. tanio oddam... , RoBakk 22/08/07 07:34
    brisbane 4000 w dobre ręce :>
    łazi mi to z dfi nf4 sli m2/g tak sobie. podstawowy problem to resetowanie szyny do 200 od czasu do czasu. połówkowy mnożnik, seria próbna w 65nm - to chyba amd trochę nie wyszło.
    gorąco poszukiwanym towarem za to jest nowy windsor F3 - http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=241043
    a z płyt głównych ? może nowsze dfi, foxconn też coś ciekawego robi.

    Najlepszym sposobem zamawiania
    piwa jest powiedzenie: Ubik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL