Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 17:31
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07

 Dzisiaj przeczytano
 94505 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Prosze o ocene - workstation do CAD/CAM , m&m 22/08/07 00:08
Chca nam kupic nowe kompy, konfig ma byc mniej wiecej taki:

Intel Core2 Quad Q6600 2,40 GHz (S775) BOX
Asus P5K3 Deluxe / WiFi-AP Intel P35
Kingston HyperX DDR2 2x 2GB 800MHz CL5 (tutaj sie chyba walneli bo ta plyta obsluguje tylko ddr3)
PNY QuadroFX 1500 PCI-E
Seagate 250 GB Barracuda 7200.10 (16MB, Serial ATA II, zapis prostopadły)

co mozna tutaj dodac/uzupelnic/zamienic, czy moze jest o.k.?
Aplikacje to Solidworks 2007 i Pro/E Wildfire 2.0 M120 (w kilku przypadkach razem - np. u mnie) w reszcie SW sam i jeden z SW, Corel i 3dmax (rendery)

  1. Asus P5K3 Deluxe , zorg 22/08/07 01:49
    dziala tylko z ddr3 ! nie jak ty podales ddr2.

    salsa merenqe bachata

    1. przeczytaj jeszcze raz co napisałeś ;) , fiskomp 22/08/07 07:13
      Chyba faktycznie późno było.

      pozdrawiam,

  2. Asus P5K Deluxe i ddr2 , zorg 22/08/07 01:52
    ale jak to maja byc workstation , to powinna byc taka
    http://usa.asus.com/...;model=1691&modelmenu=1

    salsa merenqe bachata

  3. to mam rozumiec , m&m 22/08/07 08:46
    ze konfig dobry waszym zdaniem? No oprocz tej pomylki z ddr3 ale to od razu zauwazylem po lekturze opisu plyty.
    Swoja droga liczylem ze ktos sie wypowie na temat platformy, moze ktos zaproponuje AMD? W niektorych workstation's proponuja opterony albo tez xeony. A co z OS'sem? XP 64bit, vista 64-bit czy moze zostac przy 32-bit;)?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL