Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 94407 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

XP SP2 Prof + IE7 = brak pasku zadań , exmac 22/08/07 08:04
A dokładniej: jest przycisk start, są paski narzędzi (szybkie uruchamianie,Windows Media Player, pasek języka i wszystkie inne), są ikony w trayu, tylko nie ma tego obszaru, na którym pojawiają się ikony uruchomionych programów. Paski narzędzi ZAWSZE zajmują cały ten obszar. Po wyłączeniu wszystkich cały pasek znika. Sąsiada trochę to denerwuje, bo po zminimalizowaniu okna nie umie go znowu powiększyć.

Czy ktoś wie jak przywrócić pasek zadań do normy ?

  1. Żadna to ponmoc , McIsland 22/08/07 08:30
    ale alt - tab naucz sąsiada i tyle

    GTD ...

  2. powiedz sąsiadu żeby... , Doczu 22/08/07 08:43
    ... może pozwężał te paski narzędzi, bo prawdopodobnie je porozciągał.

    1. to mu najpierw powiedziałem , exmac 22/08/07 09:40
      ale nie poskutkowało.
      Paski narzędzi ZAWSZE zajmują cały pasek zadań.
      Jeżeli są dwa, to jeden można dowolnie poszerzać, ale drugi zajmuje całą resztę.
      Jeżeli jest jeden, to on zajmuje całość i nie można go zwęzić.
      Jeżeli jest zero, to cały pasek zadań znika (łącznie z przyciskiem start i ikonami z traya).

  3. ;-( Nasz board powoli schodzi na psy. Coraz trudniej o jakąś sensowną odpowiedź/poradę ;-( , Hiper 22/08/07 23:56
    Spróbuj Taskbar Repair Tool (płatny) - google.

    Szukam pracy jako informatyk (we
    Wrocq).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL