Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 93929 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Po zmianie plyty glownej komputer nie widzi karty sieciowej , Ajgor 22/08/07 08:50
Witam.
Opisze sytuacje: Dwa tygodnie temu padla mi plyta glowna. Pojechala do naprawy, i okazalo sie, ze nie moga jej naprawic. Dostalem nowa. Podobna, ale inny symbol. Poprzednia to byl ASrock K8 Upgrade, a nowa to jest Asrock K8NF3-VSTA. Prawde mowiac nie udalo mi sie znalezc roznicy miedzy nimi, poza jednym slotem. Na poprzedniej plycie mialem dwie karty sieciowe: zintegrowana, i dodatkowa Realteka w slocie PCI. Do Realteka byl podlaczony internet, a do zintegrowanej drugi komputer, i wszystko pieknie smigalo. A w nowej plycie system nie chce mi zobaczyc tej karty wsadzonej w PCI. Niby w Manadzerze urzadzen jest, ale z zoltym wykrzyknikiem, i po wejsciu do wlasciwosci jest napisane, ze:

\\\"To urządzenie nie może znaleźć odpowiednich wolnych zasobów, których można użyć. (Kod 12)

Jeśli chcesz używać tego urządzenia, musisz wyłączyć jedno z urządzeń występujących w systemie.\\\"

Mam jeszcze jeden slot wolny, wiec jakos nie wierze w zajete wszystkie zasoby. Przelozenie karty w inne sloty nic nie daje. Odinstalowanie i resetowanie rownierz. System znajduje karte, niby instaluje, ale... dalej jest to samo. Instalacja stertownikow tez nic nie daje. Po prostu pisze, ze nie moze zainstalowac sterownika. Co moze byc przyczyna, i jak to zwalczyc?

Pozdrawiam.
Ajgor.
http://djinni.prophp.org/wiedzmin/

  1. formata robiles? , no13 22/08/07 08:52
    ....

    Iron Maiden

  2. Ręcznie przydziel w BIOSie zasoby , exmac 22/08/07 09:44
    albo przełóż w inny slot. Może BIOS sam sobie jakieś zasoby znajdzie.

    Zawsze możesz poprosić o inną płytę główną, bo ta nie współpracuje z twoim sprzętem.

    1. Popieram , Hiper 22/08/07 23:52
      Przydałby się jeszcze do tego dla kolegi jakiś manual "krok-po-kroku" jak to zrobić.

      Szukam pracy jako informatyk (we
      Wrocq).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL