Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 94447 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Który AP lepiej kupić do domowej sieci Wifi ? , Ad@mus 22/08/07 13:15
Zastanawiam sięczy warto dopłacać do Linksys WAG54GS-EU czy wystarczy WAG200G-EU.

Potrzebuję punkt dostępowy, Router z modemem neostrady i wejściem sieciowym i kilkoma wyjściami oraz Wifi.

AP będzie obsługiwał 2 laptopy, 3 komputery stacjonarne i ew. dwa PDA i aparat cyfrowy po wifi.

Jaki jest praktyczny zysk przy zakupie tego droższego.

Brunetki, Blondynki, wszystkie jak
foczki, jedna obok drugiej !!!!!!!

  1. Ja mam WAG200G , ligand17 22/08/07 16:11
    i jestem baaardzo zadowolony. Podpiąłem, zsynchronizował się, skonfigurowałem go, zrestartował się i na razie od jakiegoś miesiąca działa non-stop bez żadnych problemów, bez potrzeby restartu - po prostu jakby nie istniał :-)

    1. A na czym polega , Ad@mus 23/08/07 10:34
      w nim konfiguracja ? Pytam bo nie miałem jeszcze z tątechnologią (Wifi) styczności :(

      Brunetki, Blondynki, wszystkie jak
      foczki, jedna obok drugiej !!!!!!!

      1. Bardzo prosto , ligand17 23/08/07 15:18
        wpisuje się nazwę AP, wybiera kanał, ustawia poziom zabezpieczeń (Open/WEP/WPA/cośtamdalej), potem restart i działa. Potem można bardziej rzeźbić.

        1. A czy poza sygnałem z neostrady , Ad@mus 23/08/07 16:53
          da siędo niego podpiąć wejście z kabla sieciowego (np. internet radiowy z anteny) i to dopiero rozdzielić ? Czy tylko wejście z kabla telefonicznego a tylko wyjścia kablami sieciowymi i wifi ?

          Brunetki, Blondynki, wszystkie jak
          foczki, jedna obok drugiej !!!!!!!

          1. Tylko ADSL , ligand17 23/08/07 17:27
            do rozdzielenia kablówki się nie nadaje. Jeśli chcesz mieć jedno i drugie, to najlepiej chyba router (np. WRT54GL) + modem ADSL (Pentagram Cerberus ADSLite?)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL