Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53

 Dzisiaj przeczytano
 49170 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Adapter USB na IDE problem , S_2J 22/08/07 20:52
Kupiłem ostatnio adapter USB na IDE. Win XP wykrył urządzenie, ale (jak zwykle ) "wystąpił błąd w instalacji i urządzenie nie będzie działać poprawnie".
Po podłączeniu drugi raz urządzenia, system już nic nie wykrywa.

Gdzie w rejestrze, czy gdziekolwiek, mogę znaleźć to urządzenie żebym mogł go usunąć lub poprawnie zainstalować (w menadżerze urządzeń go nie ma).

Próbowałem programem Driver Detective, niestety mam program w wersji trial, w której widzę to urządzenie, ale nie mogę nic z nim zrobić :/

=== Urodziłem się zmęczony.Żyję, żeby
odpocząć ===

  1. hmm... a tryb awaryjny? , Grocal 23/08/07 00:33
    Poza tym zauwazylem pewna zaleznosc. Moj PSP nie byl w stanie dzialac poprawnie po podlaczeniu na USB na komputerze kuzyna. Wystaczylo... wylaczyc w BIOSie USB2.0 i przestawic na USB1.x - dzialalo od razu. A wczesniej wlasnie mialem podobne do Twoich problemy - niby wykrywa, niby jest a nie dziala.

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

  2. ja bym reklamowal ta przejsciowke , elliot_pl 23/08/07 10:53
    juz pare takich trafilem. Inny egzemplarz ruszal od razu. No i koniecznie podlaczaj bez przedluzaczy bezposrednio w gniazdo z tyl (a nie a przodu)

    momtoronomyotypaldollyochagi...

  3. :-) , Hiper 23/08/07 22:18
    Ustaw HDD jako Master.

    Szukam pracy jako informatyk (we
    Wrocq).

  4. Już naprawiłem. , S_2J 23/08/07 23:08
    Adapter po prostu jest do d.... był przerwany kabelek. Ale dzięki lutownicy już działa :)

    O przestawieniu zworki na master to wiedziałem od razu, także to nie była tego wina.

    === Urodziłem się zmęczony.Żyję, żeby
    odpocząć ===

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL