Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53

 Dzisiaj przeczytano
 49195 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Czy pełnomocnictwo dla kogoś kto ma za mnie odebrać 'twardy' dow.rej. musi być nota- , Abisai 22/08/07 22:27
rialnie poświadczone? I jaką wpłatę do Urz. Miasta muszę wykonać (zamiast zniesionych znaczków skarbowych)? Sprawa w Poznaniu...

Ash nazg durbatuluk...

abisai[małpa]o2.pl

  1. raczej tak , Nikita_Bennet 22/08/07 22:33
    po kolei. 2 latka temu. idę z papierami - dostaję blachy i miekki dowod. mowię ze twardy odbierze kto inny - pisalem jakies oswiadczenie i cos jeszcze i odbierał tato. zero problemow poza wredną babą w starostwie.

    pol roku temu sytuacja identyczna - blachy i miekki dowod, po miesiącu idzie tato ale pokazuje notarialne pełnomocnictwo i bez slowa dostaje twardy dowód.

    nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

  2. hmm , bartek_mi 23/08/07 10:10
    to sie podepne

    chce kupic od ojca auto - tu problemu nie ma :). problem jest taki, ze ojciec ma byc wspolwlasciclem (juz wtedy mojego) samochodu. wystarczy normalna umowa kupna-sprzedazy? tak jak to ma miejscy przy dokonywaniu zakupu 'od obcego'?

    darowizna odpada bo poprzednie auto kupilem na siebie i sie bujalem ze skarbowka pol dnia zanim jakis ch...ek laskawie zaakceptowal podanie. z tego co pamietam to przez jakis czas nie moge podobnej darowizny robic.

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  3. u mnie wszystko tato załatwiał , dFour 23/08/07 10:14
    ja tylko napisałem pełnomocnictwo i zostawiłem dokumenty (w tym mój dowód osobisty)

    pełnomocnictwo na jakimśtam druku od nich z urzędu

    i wydali bez problemu rejestracje, kartę pojazdu (trzeba było wyrobić) i dowód rejestracyjny pojazdu na mnie, najpierw tymczasowy na miesiąc, potem już normalny

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL