Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » ulan 22:18
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » NWN 20:16

 Dzisiaj przeczytano
 55656 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

TheBat Voyager na K¦E , Deus ex machine 23/08/07 23:33
http://www.komputerswiat.pl/...um/ksxp0607dvd.html z tego co ludzie pisza to pelna wersja.

Wie ktos moze, jak z exportem pomiedzy normalnym TB a voyagerem?

"Uti non Abuti"

  1. to taka wersja portable :) , biEski 23/08/07 23:37
    ...

    1. wiem .) , Deus ex machine 23/08/07 23:41
      powoli robie pendraka z takimi aplikacjami, zeby miec takie dane ze soba na zaszyfrowanej partycji w pendraku .)

      "Uti non Abuti"

    2. ale jazda , biEski 23/08/07 23:43
      wyczytalem jaka jest roznica miedzy normalnym a portable
      chyba pora spac :)

      do do exportu nie ma problemu
      w jednym robisz kopie zapasowa a w drugim ja odtwarzasz
      dziala w obie strony :D

      1. a jest jakas duza , Deus ex machine 24/08/07 00:12
        bo nie mam porownania? .)

        "Uti non Abuti"

        1. no dla mnie roznicy nie ma , biEski 24/08/07 00:46
          voyager wyglada tak samo jak normalna wersja

        2. nie ma , XiSiO 24/08/07 00:56
          od kilku lat uzywalem pelnej wersji teraz od roku voyagera jest super, ale najlepiej miec szybkie usb pen.

          "PrzyjaĽń - bezcenna za wszytko inne
          zapłacisz aden±" (C) XiSiO

  2. a czy może kto¶ podesłać tego VOY na maila? , Venom79 24/08/07 07:19
    mail w profilu

    Posiadam oryginaln± wersję 3.99, ale w wersji zwykłej - też z K¦.

    Dzięki.

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

    1. ale to Cie nie upowaznia do voyagera , Deus ex machine 24/08/07 09:30
      niestety, zeby miec legala musisz gazetke kupic. Ja dzis sie wybiore w poszukiwaniu.

      "Uti non Abuti"

      1. hmm , macol 24/08/07 10:17
        przeciez wystarczy zamowic ze strony a nie szukac po sklepach

        ja chce 100% jasne tpc

        1. ups , macol 24/08/07 10:19
          naklad wyczerpany ;) Pierwszy raz cos takiego u nich widze ;)

          ja chce 100% jasne tpc

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL