Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » NWN 20:16

 Dzisiaj przeczytano
 56418 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak to ruszyć i HP Pavilion 9000 , jarech 24/08/07 21:51
Znajomy kupił sobie to cudeńko i cóż miał zainstalowaną Viste co wg mnie pomyłką, więc zainstalowałem mu XP i prawie wszystko mi się udało, ale mama problem z zainstalowaniem karty dźwiekowej tj.
Conexant Cx20549 @ Intel 82801GBM ICH7-M - High Definition Audio Controller
Zgodnie z tym co czytałem powinien zainstalowac poprawke MS umozliwiajaca dzialanie tego cuda i potem wgrac sterowniki tej karty ale coz niestety bez prawidłowego efektu.;
Jesli ktos miał stycznosc z tym problem mile widziana pomoc:)

  1. ja uzywam visty , akslow 24/08/07 22:54
    ale sterowniki do xp sa tez tu

    http://www.x-drivers.com/...y/func,select/id,6676/

    moze bedzie chodzic

  2. ewentualnie... , akslow 24/08/07 22:55
    popatrz na tym forum

    http://forum.notebookreview.com/...&order=desc

    1. Dzieki było rozwiaznie tego problemu co prawda , jarech 25/08/07 09:21
      trzeba było go poszukac:) ale podołałem:D
      został tylko teraz problemik z niby działajaca a jednak nie do konca kamerka ale to kiedy indziej nie jest to az tak bardzo potrzebne ale jak ktos sie spotkał z tym problemem to też prosiłbym o wskazówki

  3. hmm , pablo85 24/08/07 22:56
    meczylem sie kilka ladnych h z tym i niestety poleglem:/
    nie mam pojecia o co chodzi ale po prostu nie chce to dzialac, w fabrycznym kompie bym xp mce i to dzialalo ale na polskim xp home nie udalo mi sie dobrac sterownikow
    pzdr

    I AM CORNHOLIO. I need T.P. for my
    bunghooooole.

  4. poszukaj na , ThY 24/08/07 23:42
    http://www.driverheaven.net
    niegdys byla dyskusja w tym temacie. działało.

  5. s.w. , Kenny 25/08/07 12:27
    666

    .:Pozdrowienia:.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL