Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45

 Dzisiaj przeczytano
 44868 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Wifi] Problem z wyborem Access Pointa , micz 2/10/07 18:08
Na dzien dobry wielkie sorki za powielanie tematu. Chce sie tylko dowiedziec co polecilibyscie z access pointow dostepnych tu:

http://comp-art.pl/sklep.php?grupa=AH

Access point ma byc klientem w sieci osiedlowej (btw: jest ktos z Was abonentem szwederowo.com? opinie mile widziane). AP ma rozdzielac neta na dwa laptopy (najlepiej bezprzewodowo) i dobrze by bylo gdyby mial opcje podzialu pasma. Dobrze widziany WAN RJ45 i min. 2 RJ45 na LAN.
Moje typy to Ovislink WL-5460AP V2 lub ASMAX - BR-604G (tak samo stoja cenowo, a nie chce na urzadzenie wydac wiecej niz powiedzmy 200zl). Ma to byc cos co bedzie dobrze spelnialo swoja funkcje.

Do tego tez prosilbym o porade dot. anteny - jaka i jakiego typu.

Dzieki za porady.

Pozdrawiam!

Commodore 64, magnetofon, 128
[kaset z grami], 2 joysticki na
mikrostyki... :)

  1. zaden , RusH 2/10/07 18:26
    z tej www, do tego bez wds po stronie dostawcy zapomnij o rozdzielaniu netu po wifi w mieszkaniu z jednego pudelka

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

  2. kumpeli mi tu radzi.. , micz 2/10/07 18:44
    ze na dwa laptopy takie urzadzenie nie bedzie sie wyrabiac przy duzej ilosci otwartych portow (p2p). tak jak mowilem - nie chce szalu, zeby mi to tylko dobrze chodzilo a jak najmniejszym kosztem. Lan mysle puscic przewodowo.

    Commodore 64, magnetofon, 128
    [kaset z grami], 2 joysticki na
    mikrostyki... :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL