Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 3216 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy x264 ruszy na Bartonie 2600+ ? , petrumi 5/10/07 00:45
jeśli wymaga jakiś specjalnych kodek-paków to których, jeśli nie to jakie jest minimum?

chodzi o x264 z 720p

  1. .... chodzi o x264 z 720p , john565 5/10/07 01:02
    pewnie że ruszy, ale jak płynnie musisz sam ztestowac, szukaj od hasłem coreAVC

    f*ck

  2. u mnie na bartonie 3200+ , patinka 5/10/07 07:47
    ... było w miarę płynnie dopiero po podkręceniu na 2600MHz. Także kiszka. Był to jeden z powodów wymiany sprzętu. Pozdro.

  3. z 720p nie powinno byc wiekszego klopotu , gigamiki 5/10/07 11:17
    warunek : czysty system, usunąc niepotrzebne procesy i jak najmniej kodeków. Polecam zestawik z tego linka http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=5278 Jest tam paczka z MPC + kodekiem coreavc w trzech wersjach + Direct show filter manager 0.5 do zarejestrowania tych kodeków i ustawienia priorytetów.

    Jesli byś chciał odtwarzać materiał na czyms innym niż mpc to dodatkowo potrzebujesz jakiegoś splittera np Haali Media Splitter . Należy sie jednak liczyć z niewielkim spadkiem wydajności. Z takim zestwem powinieneś mieć płynne odtwarzanie 720p z obciązeniem procka w okolicy 60-80% (czasami skoczy do 100%). Sprawdzone doświadczalnie na bartonie 2500+, po podkręceniu na 3200+ nie było juz najmniejszych problemów

    1. w takim razie , petrumi 7/10/07 19:46
      trochę go podkręcę. dzięki za odpowiedzi.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL