Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10082 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Niski transfer w sieci LAN , Ginn 6/10/07 15:48
Witam, mam polaczone dwa komputery przez SWITCHa, widza sie itd. tylko mam problem z transferem, film (700 mb) z jednego na drugi kopiuje mi jakies 15 min. Wydaje mi ise to trche za dlugo. Czy mam cos inaczej skonfigurowac? Uzywalem do tego konfiguratora sieci w polaczeniach sieciowych. Z gory dadam ze jestem "zielony" z tego tematu. Pozdrawiam.
  1. Nie podpowiadaj ! Kiedyś zgadniemy i damy Ci odpowiedź. , Bart 6/10/07 18:37
    Nie musimy wiedzić jakie to systemy operacyjne. Nie musimy wiedzieć też co to znaczy "jakieś 15 min".
    Nie musimy też wiedzieć czy komputery łączą się faktycznie na 100Mbps czy może na 10Mbps.
    Zbędna jest też nam informacja o pingowaniu między komputerami (czas, straty pakietów).

  2. j.w , 2mad4u 6/10/07 21:46
    Na poczatek powiedz jakie masz karty sieciowe;)

    1. Karty sieciowe , Ginn 7/10/07 11:34
      W komputerze stacjonarnym Karta D-Link DE-528 Ethernet PCI Adapter a w laptopie REALTEK RTL 8139/810x Family Fast Ethernet NIC.

      1. a switch? , elliot_pl 7/10/07 21:46
        co to za cudo?

        momtoronomyotypaldollyochagi...

      2. ten dlink , Tummi 8/10/07 01:14
        DE-528 jest 10mbits z tego, co widze, wiec transfery 1MB/s to jest max, co da sie wycisnac. Film=700mb=700 sekund=~11m40s
        Jesli jestes z Gdanska, to odezwij sie na priv - mam karte 100mbits w szufladzie :)

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL