Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 19061 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Noclegi - Częstochowa (weekendy co 2 tygodnie) , Lord Kamal 7/10/07 22:43
Potrzebuję namiary na jakieś sensowne noclegi na weekend. Bedę właśnie studiowac zaocznie w Częstochowie (WSL) i kompletnie nie wiem gdzie sie zahaczyć :P Cena do 40 zl za dobe. Czy w ogóle dostane pokój 1 osobowy w tej cenie?? Ewentualnie 2 osobowe. Czy ktoś z Częstochowy (lub tez studiujący tam) ma cos godnego polecenia?? TV i inne "udogodnienia" są zbedne - to tylko na jedna noc (sobota-niedziela) + ewentualnie piatek-sobota (zalezy jak wczesnie bede mial zajecia :) )

Board TPC to jest TO :D

  1. .:. , Shneider 7/10/07 22:46
    http://www.stancja.pl/
    http://szybko.pl/
    http://www.google.pl/...nG=Szukaj+w+Google&lr=

    .:: Live at Trance Energy ::.

  2. nie wiem jak , majek 7/10/07 23:22
    teraz, bo w 2 z 3 (wlasciwie 4ech) akademikow sa remonty, ale wiem ze napewno w DS Skrzat mozna bylo wziac nocleg. Najlepiej zadzwonic i zapytac.
    ul. Dąbrowskiego 76/78
    tel. +48-034-361-07-38

    W tamtym roku chyba bylo 34 zł? jakos tak...


    ... ale jak to?!

    1. thx za info , Lord Kamal 7/10/07 23:52
      to juz jest jakis KONKRET, jeśli ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenie z noclegiem w Częstochowie to bardzo proszę o posty.

      Board TPC to jest TO :D

    2. No a jednak kupa :( , Lord Kamal 8/10/07 13:19
      Dzwoniłem do "Skrzata" a tam pani dosyć zimnym głosem poinformowała mnie, że nie dysponują miejscami dla studentów zaocznych :(

      Czy ktoś ma jeszcze jakieś propozycje???

      Board TPC to jest TO :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL