Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 19725 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Klawiatura bezprzewodowa sztuk 2 - jedna tania druga dobra. , Chrisu 8/10/07 10:57
Kabelków ci u mnie dostatek, a komputer stacjonarny nie może być już tak mobilny jak kiedyś. Postanowiłem więc ciąć kable. Pomyślałem więc, że zacznę od zestawu bezprzewodowego (klawa+mycha). Nie ekscytują mnie zestawy z 1000 dodatkowych klawiszy - to co mam standardowo mi wystarcza (chociaż wiem, że pewnie łatwo się przyzwyczaić do używania udogodnień ;) ). Tak więc klawiatura i mysz dobrze jakby działała na co najmniej 3 metry, żeby myszką można było jeździć po nodze (jako po podkładce), no i jakaś wbudowana ładowarka była by też mile widziana. Aha. Całość podłączana pod PS2 nie USB (ASUS A7N8X-E potrafi nieźle człowieka denerwować - ale to już inna bajka).
Cena zestawu ~130 zł.
Drugi zestaw to najtańszy akceptowalny. Czasami byłby podłączany do komputerów przynoszonych przez znajomych (a to muza nie działa, a to grać się nie da itp.)

Heh. Wychodzi pewnie na to że obydwa zestawy są tanie :P

/// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  1. s.w. , Grolshek 8/10/07 13:07
    ...na pewno nie A4-tech... Mam i najgorszemu wrogowi nie życzę... A kabli też mam dość...

    ***** ***!!!

    1. hmm , bartek_mi 8/10/07 14:52
      ja tam wrogom zycze gorszych rzeczy niz a4tech :)

      dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  2. najtanszy, to moze ten: , waski 8/10/07 23:31
    http://www.icomp.pl/produkty.php?sid=klawiatury-44
    Ostatnio pracowalem na czyms takim i musze powiedziec ze dzialalo toto calkiem fajnie. Co prawda uklad klawiszy mi troche nie odpowiadal (chyba niepotrzebne 'macro', ktores klawisze byly wezsze niz normalnie), ale poza tym ok.

    Co do linka to pierwszy lepszy z googla, wiec sie nie sugeruj :)
    No i w tym linku opis jest dziwny - myszka dzialala kilka metrow od nadajnika, na scianie obok drzwi od pokoju (na zewnatrz)...

    SNAFU
    Situation Normal, All Fucked Up

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL