Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 42117 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

moze ktos polecic gdzie przenocowac w Jastarni? , Deus ex machine 11/10/07 12:45
jeden dzien i noc.

"Uti non Abuti"

  1. Ja bym poszukała pensjonatu , Agnes 11/10/07 14:01
    miły, cichy pensjonacik gdzieś na uboczu, pokój z kominkiem...
    Hotele są stanowczo zbyt bezosobowe.

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

    1. Hmm... , DJopek 11/10/07 14:02
      Ale gdzie Deus wspomniał gdzieś o hotelu?

      1. On nigdzie , Agnes 11/10/07 14:16
        to ja wspomniałam, żeby zwiększyć ciężar gatunkowy wypowiedzi. :)

        Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
        Fizyk, a to jego Meta...

  2. pewnie pensjonat , Deus ex machine 11/10/07 14:32
    hotel za drogi i i jakis sztuczny zawsze jest .)

    W necie troche tego jest, tylko moze ktos byl i moze cos polecic.

    "Uti non Abuti"

  3. camping , pol150257 11/10/07 17:12
    hehhehe

  4. zależy od kwoty , Pawelec 11/10/07 19:29
    ale myślę że możesz pojechać w ciemno i coś na miejscu znajdziesz. Moje doświadczenia kończą się na Juracie i firmowym ośrodku w cenie bodaj 100 lub 140 od osoby za dobe z pełnym żarciem typu śniadanie obiad kolacja.

    Tom Drwal
    LAS Ltd.

  5. hmm , akustyk 11/10/07 23:15
    mozesz jechac w ciemno, na pewno cos znajdziesz.
    ja kimalem u tych ludzi:
    http://www.turystyka.org.pl/teresapieper
    i byli bardzo w porzadku. miejsce lekko w bok od centrum ale do morza rzut beretem

    http://akustyk.magma-net.pl

    1. hmm , akustyk 11/10/07 23:16
      to na wypadek gdybys chcial sie wykapac w jakiejs przerebli albo opalic smagany baltyckimi wiatrami :)

      http://akustyk.magma-net.pl

  6. bylem na Helu w zeszlym tygodniu , Tummi 12/10/07 00:50
    i puuuuuuuustki jak nie wiem co, takze nawet w ciemno mozna jechac :)

    Remontuja droge, jest ruch wahadlowy, dlugo czeka sie na zielone - warto to wziac pod uwage, jesli spotykasz sie z kims na ustalona godzine.

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. p.s. , Tummi 12/10/07 00:52
      pustki zarowno na Helu jak i w Jastarni - taki maly skrot myslowy zastosowalem powyzej :D

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL