Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42555 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[AUTA] Widzieliście coś TAKIEGO? , Abisai 12/10/07 12:51
www.teslamotors.com
Szczena na ziemi...

Ash nazg durbatuluk...

abisai[małpa]o2.pl

  1. 99,750$ , evil 12/10/07 13:03
    I ten dzwiek silnika...


    ;-))))

    d: || nie kradnij - rząd nie lubi
    konkurencji || :P

    1. pewnie cichszy niż mój komputer , Matti 12/10/07 13:31
      Swoją drogą jak to kiedyś Clarkson powiedział - w aucie elektrycznym słyszy się tylko trzaski i stuki o karoserię najechanych dzieci i rowerzystów, którzy weszli prosto pod koła ;)

      1. no cóż... , Abisai 12/10/07 17:18
        przypuszczam, że producent zakłada możliwość montażu głośników emitujących odgłosy silnika ;)

        Ash nazg durbatuluk...

        abisai[małpa]o2.pl

  2. to i tak pikus w porownaniu do modelu Bugatti Veyron 16.4 , Paolo 12/10/07 13:25
    tylko 1000 koni mechanicznych i kosztuje jedyne $1.5 miliona

    http://en.wikipedia.org/wiki/Bugatti_Veyron

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    1. no i ? , Matti 12/10/07 13:29
      bo raczej nie ta klasa samochodów jeśli masz porównywać. Poza tym cały czas tylko Bugatti i Bugatti... I wcale już nie jest najszybszy, hehe...;)

      1. Bardziej chodzilo o cene niz typ samochodu , Paolo 12/10/07 14:23
        nawet nie mozna napisac bo zaraz sie przyczepia i powiedza ze to prowokacja polityczna :-)))))))))))) - to tak a propo goraczki przedwyborczej ktora opanowala Polske

        Zycie jest jak pudelko czekoladek.
        Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

  3. ta, ekologia na kazda kieszen , bajbusek 12/10/07 13:25
    ciekawe z jakiego powodu ta szczena na ziemi... ale niektorzy drooluja jak zobacza wlasne odbicie w lustrze :)

  4. fajny tylko dlaczego ktos nei zrobi wersji dla mas? , Kriomag 12/10/07 14:27
    w dobrej cenie, osiągi mogą być gorsze byle zasięg był ok :)

  5. hehe a ja wczoraj podczas gry w pgr4 , yolek 12/10/07 14:35
    zastanawialem sie dlaczego nie ma dzwieku silnika.

    ...::: GG#: 794008 :::...

  6. stare , Tony Soprano 12/10/07 22:00
    jest filmik na youtube jak jadą tym autem po mieście, niezłe wrażenie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL