Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42497 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Aparat cyforowy do 300 zł z..... ?? , EmCe 12/10/07 17:38
szukam kompaktowego aparatu cyfrowego do 300 zł max. zalezy mi na tym aby dobrze działał w automacie oraz nagrywał filmy 640/480 z dzwiekiem dlugosc sekwencji ograniczona ilością miejsca na karcie. Z góry dzieki za pomoc

-==ogłaszam alarm==-

  1. Za troche wyzsza cene... , cris22 12/10/07 18:29
    Samsung Samsung s630 (D60). Najlepszy chyba aparat w tej klasie cenowej . Na Allegro masz komplety (1gb SD+Ład 4aku+fuereł+statyw) za ok.350-390. Minusem tego aparatu jest dosc slaba stabilizacje obrazu (stad statyw w zestawach) i troche lipna obudowa (oszczedzano na jakosci materialow obudowy).

  2. sam sie ostatnio pytalem , RusH 12/10/07 20:00
    po utopieniu A70. Akurat trafil mi sie Kodak CX 7525. 5mpix, filmy w mpeg4 z dzwiekiem (640x480 13fps). Jest ok, nastepny jednak bedzie juz ze stabilizacja. Mam straszne problemy zeby zrobic dobra fotke bez ruszenia :/

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. właśnie padł nam A70 :( , Kriomag 13/10/07 00:52
      wszystkie zdjęcia wychodzą tak: (crop) http://img211.imageshack.us/...7534/3505069la9.jpg :(
      Wcześniej wystarczyło pościskaż aparat tu i tam i zaskakiwał, teraz już nic nie pomaga (nawet go rozebrałem ale nic nie widać na oko).

      1. niom , RusH 13/10/07 01:47
        matryca
        mozesz pomacac tasme i zlacze od matrycy. Na allegro jest na okraglo z 10 sztuk A60-85 z padnieta matryca i objawem czarne zdjecia badz kolorowe pasy. Sam chcialem kilka kupic zeby sprawdzic czy da sie to latwo naprawiac, ale kolesie ktorzy sie zajmuja serwisem Canona jakos ich nie wykupuja wiec sobie dalem na wstrzymanie:). Wystarczy mi skup padak LCD.

        Jak nie masz gwarancji to mozesz mi go podrzucic do lookniecia.

        I fix shit
        http://raszpl.blogspot.com/

        1. umm wait , RusH 13/10/07 01:51
          http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=5165603
          ten koles siorbie wszystkie A60-A70 padniete

          I fix shit
          http://raszpl.blogspot.com/

      2. matryca , Godmaker 13/10/07 22:56
        sony wymienia za free, i to jest największa zaleta aparatów sony

        ...:::| Think for yourself |:::...
        ...:::| Question authority |:::...

        1. na gwarancji , RusH 14/10/07 00:08
          to KAZDY producent wymienia za free ...

          I fix shit
          http://raszpl.blogspot.com/

          1. tylko ze... , Godmaker 14/10/07 23:15
            sony wymienia takze po gwarancji http://tinyurl.com/ywx4jp

            ...:::| Think for yourself |:::...
            ...:::| Question authority |:::...

            1. W celu uzyskania dalszych informacji o modelach objętych akcją , RusH 15/10/07 02:37
              lol, zrobili buble to i wymieniaja, zwykly recall
              ten recall obejmowal tez Canona, bo np cala seria A (A60-a70 itd) to matryce CCD Sony
              w A70 siedzi Sony SuperHAD CCD ICX432.
              Wlasnie dlatego wszystkie A umieraja na brak obrazu badz rozmazane pasy - bo Sony jak zwykle (jak z aku) dalo dupy i pociagnelo za soba pol rynku.

              I fix shit
              http://raszpl.blogspot.com/

              1. no buble buble , Godmaker 18/10/07 02:09
                więc niech wymieniają
                a że w canonach też toto siedzi to nie wiedziałem :|

                ...:::| Think for yourself |:::...
                ...:::| Question authority |:::...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL