Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42559 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Plyta glowna z zintegrowana gfx a oddzielna ? , dlugi_as 12/10/07 17:48
Mam zamiar kupic plyte glowna GA-M61SME-S2 z zintegrowana karta graficzna, pl. gl. ma port PCI-E x16 i zastanawiam sie nad tym czy bede mogl w ta plyte glowna zamontowac Radeona x1800 lub inna karte na PCI-E i nie bede mial problemów? Na stronie http://gigabyte.pl/...vgalist/ga-m61sme-s2_20.html Jest napisana lista obslugiwanych kart, jednak mi sie wydaje ze to jest niemozliwe, aby mozna bylo tylko takie karty zamontowac.
  1. nie bedziesz mial problemow , XiSiO 12/10/07 17:54
    karta zintegrowana jest do wylaczenia w bios.

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    1. Zagwarantujesz mu to na piśmie ? , Mademan 12/10/07 18:16
      Nie przeglądałem listy supportowanych grafik, ale zawsze może się zdarzyć, że dana grafika nie będzie chciała poprawnie współpracować z daną płytą. Zdarza się to rzadziej niż w przypadku pamięci, ale zawsze można mieć PEH-a ;]

      1. nawet jak nie jest bo ma auto , Ranx 12/10/07 19:11
        to po wsadzeniu innej ta w biosie sie wylacza.
        to normalne dzialanie chipsetow zwlaszcza tych co to nie maja sli. tested and verified :P

        o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. hmm , Kriomag 12/10/07 18:19
    nie wiem jak na tej płycie ale na asrock-u brata ze zintegrowanym gf6100 wczoraj kupiony X1950Pro na pci-e śmiga bez problemów :D

  3. dzieki , dlugi_as 13/10/07 16:41
    dzieki za odopwiedzi, teraz juz wszystko wiem

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL