Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33

 Dzisiaj przeczytano
 51094 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Jaka to melodia lub gra (trudne)? , Mms 12/10/07 23:34
To bedzie dosc trudne, ale juz nie takie rzeczy tutaj ludzie zgadywali. :) Wiec moze i mi ktos pomoze.

Muza ta leciala w grze na C64. Chodzilo sie malym gosciem po planszy [widzialo sie ja z boku] i zbieralo diamenty czy cos takiego. Plansza byla dosc kolorowa i skladala sie jakby z pokoi, tzn. nie przesuwala sie ona plynnie, tylko jak sie wyszlo poza ekran, to bylismy w nowym oknie na skraju monitora. Po planszy chodzily jakies ludziki, byly jakies schody itp. Zaraz po starcie gry idac do prawego okna latal tam jakis sterowiec. Mial chyba kolor czerwony.

Ta sama nuta leciala we wtorek [09.10.2007] we Wroclawiu na Rynku kolo 15. Na lawce na przeciwko McDonald's siedzialo trzech gosci z akordeonami i wg mnie super to grali. Nawet duza publicznosc zebrali. :)

Ktos wie co to za muza albo chociaz gra?

Pozdrawiam

  1. Kurcze. Juz nawet mam melodie w glowie, ale nie mam jak tu zanucic. , Mms 12/10/07 23:44
    jw.

    Pozdrawiam

  2. zapytaj na , Martens 13/10/07 00:46
    pl.rec.gry.komputerowe.klasyka, tam czasami takie zagadki rozwiązują że głowa mała ;)

    1. Dzieki. , Mms 13/10/07 01:12
      Ja wlasnie wertuje screeny z gier z i muze. Ale na razie nic nie znalazlem.

      Pozdrawiam

  3. moze tu trafisz , sakooL 13/10/07 01:16
    http://youtube.com/watch?v=eY2gK1MPgh8

    1. Niestety lipa. , Mms 13/10/07 01:52
      Ale i tak dzieki. :)

      Pozdrawiam

  4. strzal w slepo , kreton40i4 13/10/07 02:07
    Jet Set Willy ??

    1. Podobne, , Mms 13/10/07 02:43
      ale to nie to.

      Dzieki.

      Pozdrawiam

  5. a ja wiem... , DrLamok 13/10/07 10:39
    Dynamite Dan oczywiście :)
    mialem to wieki temu na zx spectrum

    1. To była naprawdę wciągająca gra , grattz 13/10/07 11:18
      Grałem w nią na 386 i pamiętam ze ostatnie plańsze to była masakra. Miała tez ciekawe pomysły i rożne rozwiązania w przechodzeniu poszczególnych etapów.

      Taka prosta a taka miodna.

      ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

  6. to? , JanoszW 13/10/07 11:29
    http://youtube.com/watch?v=lM0wSNqA7f0

  7. po sterowcu , Dhoine 13/10/07 12:18
    wnosze na bank ze to DYNAMITE DAN.

  8. Super!!! To Dynamite Dan i dokladnie ta muza z YouTube. , Mms 13/10/07 14:45
    Dzieki.

    Pozdrawiam

  9. sw. , Barts_706 13/10/07 15:08
    Lolz, nie mogę, akordeon -> Dynamite Dan -> Mozart, coś jak z tym karkiem mówiącym, że Bach robił fajne dzwonki na komórki...

    _______________________________

    http://jawnesny.pl

    1. Ale polaczenie. , Mms 13/10/07 15:16
      :))

      Pozdrawiam

    2. Heh , Another Identity 13/10/07 21:47
      też padłem.
      Rondo alla turca - dla tego utworu poszedłem do szkoły muzycznej ;o

      1. Prosze , Mms 13/10/07 22:00
        sie nie smiac z mojego tematu. :D

        Pozdrawiam

        1. Ależ my tak życzliwie przecież... , Barts_706 13/10/07 22:44
          :-)

          _______________________________

          http://jawnesny.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL