Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 14:52
 » 5eba 14:50
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03

 Dzisiaj przeczytano
 79904 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do DYDa: Wyszukiwarka google na glownej nie lapie stylu , XiSiO 17/10/07 01:54
i wyglada paskudnie w czarnym kolorze, dyd zrob cos.
http://img149.imageshack.us/...qqqqqqqqqqqqsf6.jpg

"Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  1. a propos styli , Morgoth 17/10/07 02:02
    Wchodzimy na [ http://www.samoobrona.org.pl ], wyłączamy style strony i co widzimy? Drzwi :>

    1. dobre dobre , wikear 17/10/07 03:34
      lol

    2. ale jajca :) , vaneck 17/10/07 05:31
      skąd się im te drzwi wzięły? Jakiś poseł wykorzystuje na reklamę stronkę partii?

      A little less conversation, a little more action
      please

    3. jak style wylaczyc ? , Nazgul 17/10/07 07:21
      w operze albo ff ?

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

      1. FFox , Deus ex machine 17/10/07 07:34
        Widok->Styl strony->Ignoruj style

        "Uti non Abuti"

      2. np: , Morgoth 17/10/07 09:06
        przełączając na tryb użytkownika, wcześniej wyłączając w nim "arkusz styli strony". Pewnie da się inaczej, ale u mnie jest to jedno kliknięcie w przycisk. Mówię oczywiście o Operze,

      3. a w Maxthonie... , metacom 17/10/07 15:51
        ...ktos wie??

        Największą sztuczką Szatana jest to,
        że ludzie w niego nie wierzą.

        1. Tak. , Mms 17/10/07 16:18
          Wtyczka DevArt na boczny panel.

          Pozdrawiam

    4. no prosze, nie dosc ze juz niedlugo Samoobrona zniknie ze sceny politycznej , PaKu 17/10/07 07:59
      to jeszcze z googla. Okrutny jestem :D

      bez podpisu

    5. W Wyborczej pisza nawet o tym ale jaja , PaKu 17/10/07 17:13
      Czyzby ktos z Wyborczej czytal Boarda? :)))

      http://wiadomosci.gazeta.pl/...,80271,4586694.html

      bez podpisu

  2. taki kolor pasuje... , DYD-Admin 17/10/07 08:39
    ...do ciemnej strony, niestety reklamy google nie są dopasowane do kolorostyki jasnej :(
    moze uda sie to zmienic, jeszcze przed ogólną zmianą szaty graficznej, która po mału się zbliża :-)

    -- DYD

    1. lepiej uruchom kilka fjuczersow na boardzie , XiSiO 17/10/07 11:59
      i na litosc nie zmien tylko jak http://www.dzikie.net/ bo tego co oni maja po zmianie "szaty" nie da sie czytac.

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

      1. hmm , bartek_mi 17/10/07 22:17
        abo jak komputronik :(
        nie ma combo ze wszystkimi kategoriami tylko jak w innych sklepach trzeba klikac...

        dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    2. no to będzie się działo , vaneck 18/10/07 06:12
      już wam współczuję ;)

      A little less conversation, a little more action
      please

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL