Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04

 Dzisiaj przeczytano
 87012 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wyniki testów modułu Direct3D Wystąpił błąd w kroku 8 - co z tym? , reev 18/10/07 15:05
Wczoraj padło mi direct3d. Uruchamiam dxdiag i test Direct3D i mam:

Wyniki testów modułu Direct3D 7: Wystąpił błąd w kroku 8 (Tworzenie urządzenia 3W): HRESULT = 0x80004005 (Błąd rodzajowy)
Wyniki testów modułu Direct3D 8: Wystąpił błąd w kroku 8 (Tworzenie urządzenia 3W): HRESULT = 0x8876086c (kod błędu)
Wyniki testów modułu Direct3D 9: Wystąpił błąd w kroku 8 (Tworzenie urządzenia 3W): HRESULT = 0x8876086c (kod błędu)

Płyta pod socA na Nforce2, karta graficzna ATI 1950Pro. Zainstalowałem ponownie winde, sprawdzałem najnowsze stery do płyty gównej, sterowniki 7.10 i Omegi, directx najnowszy i ciągle to samo - nie działa direct3d. Co z tym zrobić?

Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
cyferki, za dużo ramu, dysk
holograficzny, elektrownia jądrowa

  1. Widze, ze nie tylko ja mam ten problem... , Sienki 18/10/07 17:34
    ... i co gorsza nie wiem, jak to ugryzc.

    U mnie pojawia sie ten sam motyw z chwila, gdy instaluje catalysty 7.9 lub 7.10. Gdy wracam do sprawdzonych NGO 7.3 lub wrzucam Warcaty 7.4 jest gitez. Cala reszte rowniez mam uaktualniona, lecz to niczego nie zmienia...

    Nasz problem to na bank kwestia nowych sterow kraty graficznej - lecz czemu sie tak dzieje - pojecia nie mam. Za pozwoleniem - podpinam sie pod tym watkiem ;)

    It is nice to be important,
    but it is more important to be nice.

    1. no u mnie poszło dopiero... , reev 18/10/07 18:17
      na 7.7 nowsze nie działają, teraz doczytałem, że nowsze mają błąd w sterowniku AGP i oczywiście ATI ma to gdzieś...

      Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
      cyferki, za dużo ramu, dysk
      holograficzny, elektrownia jądrowa

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL