Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 94458 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[JOKE] Wyborczy. , Mms 19/10/07 15:37
Element, ktory nie pasuje do ukladu.

www.platforma.org/...ory-nie-pasuje-do-ukladu.html

:)

Pozdrawiam

  1. Hmmm... , ligand17 19/10/07 16:09
    Jak dla mnie to ten but. Chyba, że to jest jakiś specjalny but?

    1. hahah (but to tanie panstwo), z tym ze to nie jest oryginalne zdjecie , Emios 19/10/07 16:15
      z tego co apmietam to wtedy miał spodnie z mankietami. Aj Fujj

    2. bo to nie but... to KAMASZ , Grocal 19/10/07 16:16
      :))))

      Na pewno, na razie, w ogóle...
      Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
      Ortografia nie gryzie!

    3. Hehe , Ament 19/10/07 16:16
      Toz to slawny bucik Kaczynskiego, ktory zaklada takie przecudne trzewiki do garnituru...

      Nie pasuje PO.

      I
      -AMENT-
      I

      1. mysle ze , Cadd 19/10/07 16:43
        kolega ligand17 z tym butem to tak ironicznie i dobrze wie, ze nie pasuje PO ;)

        Nowy przedmiot w szkołach - "Sztuka
        zadawania pytań i szukania odpowiedzi w
        google"

  2. a tu człowiek który uratuje Polske ;)) , Hitman 19/10/07 16:22
    http://img362.imageshack.us/...8595/wybawcalc3.jpg

    Teoretycznie okłamywanie samego siebie
    jest niemożliwe. W praktyce robi to
    każdy z nas.

  3. najwiekszym , Amber 19/10/07 17:00
    żartem to będzie robienie tego "códó" co go platformers tusk obiecał ;)
    jak źle im wybory pójdą (wygrają bez większości) to wątpię czy kaczysław im zrobi taką przyjemność i pozwoli na wcześniejsze wybory. no cóż zawsze bedzie mógł pojechać do tej swojej irlandii i sprawdzic jakie tam są podatki ;)
    a najgorsze jest w tym że komuchy znowu za kadencję czy dwie bedą u władzy..

    Akcja wyborcza 2011:
    uratuj polskę oddaj babci dowód!!!

    1. I jak prawdziwy liberał , Morgoth 19/10/07 18:15
      ureguluje rynek tak, aby ceny kurczaków już nigdy nie wzrosły o 53%.
      ;-)))

  4. Kaczki , Remek 19/10/07 19:08
    ...

  5. Pytajnik , grattz 19/10/07 19:12
    ...

    ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

  6. o co chodzi z tym grzybem? , pittek 19/10/07 22:19
    ......

    1. Hehe , DJopek 19/10/07 22:21
      Rydz to przecież ;-)

      1. :D o kurde niezle:) , pittek 19/10/07 22:25
        :))..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL