Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53

 Dzisiaj przeczytano
 49260 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ekonto w mBanku - aktywacja , Portal 21/10/07 17:40
Witajcie
Powiedcie mi jak teraz jest z aktywacja ekonta w mBanku - czy gdy sie otrzyma dokumenty kurierem to cala aktywacje mozna wykonac poprzez internet czy tez tzreba z czyms dzwonic do konsultanta ? ( chodzi mi o najswiezsze dane)
Oczywiscie z ekontem chce karte bankomatowa , podpisac umowe dodatkowa na fundusze.

  1. umowa musi dotrzeć do banku , Darek K. 21/10/07 17:58
    dopiero wtedy będzie aktywne.

    Everything that has a beginning has an end

    1. no tak , Portal 21/10/07 18:00
      podpisuje umowe , umowa raca do banku i wtedy moge wykonac aktywacje ? kiedy wiadomo kiedy juz moge wykonac aktywacje ? i czy konieczne jest polaczenie z konsultantem czy moze wystarczy sam internet ?

      1. ale ty juz nic nie aktuwyjesz , Kenny 22/10/07 09:22
        gdy podpisana umowa dotrze do banku wlacza ci konto i tyle.

        .:Pozdrowienia:.

        1. jak to nie , Portal 22/10/07 11:41
          trzeba wejsc aktywowac konto , karte bankomatowa , pozmieniac hasla do dostepow (internet , telefon)

          I chodzi mi o to czy da sie to wszystko zrobic poprzez www a nie telefonicznie z konsultantem.

          1. aaa te pierdoły.... , Kenny 22/10/07 11:46
            Kurde, dawno to bylo, ale wszystko robisz przez fon lub net (wszystkiego przez net sie nie da); jesli fon to raczej w automatycznej obsludze, OIDP.

            .:Pozdrowienia:.

  2. a jeszcze na tem funduszy przez mBank , Portal 21/10/07 18:04
    jest tam cos takiego jak oplata za zarzadzaniewyrazona w % (np 4%) - czyli mam rozumiem ze te 4% jest w skali calego czasu trwania w funduszu np
    wplacam 1000 zl oszczedzam rok czasu , po roku wyplacam , zysk po roku to np 20 % czyli otrzymam tylko 16% zysku ? - czy dobrze to rozumiem ?

    1. co do funduszy , Darek K. 21/10/07 18:33
      to nie ma opłat za zakup jednostek. Każdy fundusz pobiera opłatę za zarządzanie (opłata roczna) i jest ona uwzględniona w cenie jednostki. Czyli żadnych pobrań nie zobaczysz.

      Everything that has a beginning has an end

  3. pewnie telefon , RusH 21/10/07 23:55
    pewnie jak w inteligo zadzwoni do ciebie pajac i przeleci cala umowe jeszcze raz

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL