Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22

 Dzisiaj przeczytano
 14576 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[C++] Prosta biblioteka do obsługi XML? , Barts_706 24/10/07 22:35
W pracy używamy jednego z przemysłowych kombajnów, a ja bym do mojej gry czegoś potrzebował. Niestety co coś ściągnę, to wszystko jakieś pokomplikowane, dziwne, czasem w czystym C zrobione. Najchętniej chciałbym taki samograj jak ten XML parser z Irrlichta - rozgryzie plik, wrzuci w strukturę danych i jeszcze kawę zrobi, a wszystko w trzech poleceniach.

Na razie męczę TinyXML, ale jakby ktoś miał coś lepszego na podorędziu, w szczególności z dobrym doc'iem i tutorialem, to poproszę.

_______________________________

http://jawnesny.pl

  1. Rozwiązane. Kranf C++ XML Parser , Barts_706 24/10/07 23:18
    Dla potomności linka poniżej :
    http://iridia.ulb.ac.be/...nb/tools/xmlParser.html

    Małe, proste, obsługa wchar, gotowe projekty pod Visuala, a pod Dev-C++ trzeba zaimportować projekt libXMLDll, zrobić sobie DLLkę z libem i używać tegoż. Footprint ok. 600Kb. Xerces niech spada na drzewo.

    PS. Ile osób na boardzie rozumie ten bełkot powyżej?

    _______________________________

    http://jawnesny.pl

    1. a próbowałeś , celt 24/10/07 23:22
      Libxml2 ?

      Everything should be made as simple as
      possible, but no simpler

      1. A próbowałem... , Barts_706 24/10/07 23:42
        ...ale jakoś mi się nie spodobało. Z tym że chyba libXML, bez dwójki. Jakie to ma zalety? I jest do tego jakiś sensowny doc + tutek?

        Na razie wciągnąłem się w to co powyżej, nawet właśnie popełniłem notkę na Barts' Newsach : http://www.bartsnews.net/...eight-xml-library.html

        _______________________________

        http://jawnesny.pl

        1. napisałem , celt 24/10/07 23:50
          to, bo kiedyś (dawno) z tego korzystałem. Nic więcej nie powiem :)

          Everything should be made as simple as
          possible, but no simpler

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL