Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 33173 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

iNEA i Router - sieć w domu HELP , MOBIUS 30/10/07 07:23
Dziś mi zakładają net przez iNea. Wcześniej miałem NEO+ z routerem G604t D-Linka. Router został. Pytanie czy mogę stworzyć znów sieć WiFi za pomocą tego rutera i modemu który dostane od mojego nowego IPS. Z tego co wiem to dostanę modem z wyjściem LAN i możliwością zmiany MAC adresu na stronie iNe'i. D-Link ma swój MAC adres. Co i jak musiałbym ustawić lub jakie jest innej rozwiązanie żeby mieć WiFi w domu i nie musieć wciaż dopisywać nowych użytkowników (MAC).

HELP

  1. hmm , Ranx 30/10/07 07:46
    tego routera nie podepniesz na zywca. ma on adsla a inea jedzie dslem. wiec jesli chcesz podpinac iles osob i kombinowac to kup nowy router.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. chyba , myszon 30/10/07 08:01
    że chcesz podłączyć tylko 1go kompa. Wtedy OK, podłączasz net do portu lan i wylaczasz serwer DHCP na routerze.

  3. Nowy Router -> Ranx , MOBIUS 30/10/07 09:03
    Jakas propozycja co bym mógl zastosowac...???

    1. mozesz pisac pod postami:P , Ranx 30/10/07 10:02
      wtedy nie musisz robic dziwnych manewrow.
      ja polecam np linsysa wrt54g. moim zdaniem tanio a calkiem dobrze. jak dostaniesz rev 1-4 lub gs lub gl to bedziesz super zadowolony.
      poza tym kazdy router z wanem na ethernecie. sa edimaxy czy blackboxy czy pentagramy. kazdy bedzie spokojnie dzialal.

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL