Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » DJopek 13:36
 » Visar 13:35
 » rooter666 13:33
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » cVas 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 42755 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

nokia n73 i wygaszacz , rad 31/10/07 15:54
witam. zanabylem taki fon i drazni mnie ze jak sie wlaczy wygaszacz to nic na nim nie widac /godzina, data/ da sie gdzies ustawic zeby to bylo troche lepiej podswietlone??
nie smiejcie sie z pytania ale poprzedni tel to panasonic gd93 takze skok technologiczny znaczny wykonalem. swoja droga to jestem zszokowany mozliwosciami tego fonu i symbiana

mam swoje zdanie, ale się z nim nie zgadzam

  1. Nie ma takiej mozliwosci , Ament 31/10/07 16:33
    ale mozesz zastapic oryginalny wygaszacz programem firm trzecich i wtedy bedzie widoczny na caly ekran, np oClock:

    http://forum.symbianos.pl/...5&highlight=saver

    I
    -AMENT-
    I

    1. no wlasnie probowalem , rad 31/10/07 17:43
      tego progsa i nie dziala u mnie.
      na tym forum cos pisza zeby instalowac go na karcie a ja nie ma.
      btw po kiego grzyba na tym wygaszaczu cokolwiek jest wyswietlane jak ni cholery tego nie widac?? to urok N73 czy wszystkie nokie tak maja?

      mam swoje zdanie, ale się z nim nie zgadzam

      1. Podpisales? , Ament 31/10/07 22:54
        123

        I
        -AMENT-
        I

        1. a jakze , rad 31/10/07 23:41
          zajelo mi to prawie 2 dni:)

          mam swoje zdanie, ale się z nim nie zgadzam

          1. Hehe , Ament 1/11/07 00:04
            no symbiansigned przyjmuje juz malo ktory adres mailowy.
            No nie wiem - zassalem ten program i chodzi bez problemu. Tu tez ludziom smiga:

            http://www.ipmart-forum.com/...thread.php?t=194469

            I
            -AMENT-
            I

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL