Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 18:56
 » PeKa 18:54
 » Dexter 18:54
 » Kenny 18:53
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » KHot 18:22
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17
 » bmiluch 18:07
 » Artaa 17:59
 » Star Ride 17:58
 » alien1 17:58
 » Doczu 17:54
 » Yatanza 17:36
 » laciak88 17:35
 » JE Jacaw 17:26
 » McMi21 17:24

 Dzisiaj przeczytano
 23506 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

niedrogi skaner , Blum 1/11/07 23:27
Cześć! Chciałbym zakupić skaner. Możliwie tani - powiedzmy do 200 zł (jeśli to możliwe). Używać go zamierzam do prostych rzeczy, przede wszystkim skanowania pojedynczych faktur ;) CO POLECACIE? Dzięki za sugestie

  1. aparart cyfrowy , Okota 2/11/07 00:49
    bierzesz kartke w kadr i pstryk.

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

    1. Nonsens , NimnuL-Redakcja 2/11/07 07:14
      aparaty się do tego nie nadaje. Nie zapewni wystarczającej jakości (jeśli mowa o aparatach amatorskich), poza tym małpką trzeba pstrykać z lampą, a ta znacząco spłaszczy fakturę.
      Skaner za 200zł - każdy markowy, ja polecam coś z Epsona. Majątanie i stosunkowo dobre urządzenia.

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. ze jak? , Okota 2/11/07 10:35
        oj mylisz sie... wystarczy lampka biurkowa + inne oswietlenie i nie trzeba nawet blyskowej wlaczac.... zaraz zrobie maly pokaz...

        Dyslektyka błąd nie pyka...
        RTS wszechczasów:
        Supreme Commander

      2. powiedz mi ze to nie wystarczy , Okota 2/11/07 10:42
        do faktur?
        tu papier kredowy...
        http://img68.imageshack.us/.../9127/img0776ke9.jpg

        Dyslektyka błąd nie pyka...
        RTS wszechczasów:
        Supreme Commander

        1. to teraz pytanie do watkotworcy , Kenny 2/11/07 10:52
          czy chce miec porzadek i wszystkie pliki takie same (i ladne) i czy chce to wrzucac do edytora tekstu - w obu przypadkach fotki z cyfrowki mozna o kant tylka potluc co widac na zalaczonym obrazku :)

          .:Pozdrowienia:.

        2. Zolte to, pogiete , Poke 2/11/07 10:58
          Do niczego.

          09 sierpien 2008 - penitentiam agite

        3. Jak ktoś nie ma żadnych wymagań , NimnuL-Redakcja 2/11/07 14:14
          to wystarczy.

          Zdjęcie jest kiepskie. WB źle ustawiony, mała detaliczność. Byle skaner bije nawet zaawansowanego cyfraczka na głowe pod tym względem.

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

          1. bo si enie przykladalem :P , Okota 3/11/07 10:07
            mnie wystarcza do wszystkiego ale jakos nie mialem ochoty ci wysylac jakis moich dokumentow :P

            Dyslektyka błąd nie pyka...
            RTS wszechczasów:
            Supreme Commander

  2. Epson V100 , Poke 2/11/07 08:27
    j.w.

    09 sierpien 2008 - penitentiam agite

    1. dolaczam sie , MayheM 2/11/07 20:37
      dobry skaner, w miare szybko dziala nawet.

  3. canon lide , LuHash 2/11/07 11:25
    niskie serie z tehj polki cenowej ale naprawde dobre skanery

    tu bi? or nat tu bi?
    dat iz de kłeszczon!

    1. co prawda , Kenny 2/11/07 11:45
      Blum pisze tylko o skanowaniu faktur ale jak juz bedzie mial skaner to pewnie na tym nie poprzestanie, a jak kupowac to dobry - seria Lide jest na CIS, lepiej serie EX na CCD - mam 3000EX (juz ich pewnie nie ma) i bardzo sobie chwale (kosztowal 250zl).

      .:Pozdrowienia:.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL