Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38

 Dzisiaj przeczytano
 41117 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakie glosniki 2.0 ? , Franz 4/11/07 18:47
co sie obecnie najbardziej oplaca w cenie do 150 $ ? wszelkie 2.1 odpadaja bo zestaw powinien byc choc troche przenosny a dzwiganie suba odpada :P

osobiscie mysle nad:
Logitech Z-10 - 95 $
Creative GigaWorks T20 - 80 $
M-Audio Studiophile AV 40 - 150 $ (troche ciezkie 14 funtow:/)
Klipsch ProMedia Ultra 2.0 - 80$ (ktos zna ta firme troche blizej w swiecie glosnikow komputerowych ? )
bose raczej odpadaja bo to przereklamowane pierdziawki (cena/jakosc ponizej normy )

typowe uzycie to film dvd, radio, mp3, gry okazjonalnie wiec nie trzeba tego brac pod uwage :P

Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
Niedługo nas z ujni europejskiej
wyrzucą.

  1. ty nie patrz , vaneck 4/11/07 19:14
    przy jakim oświetleniu NimnuL przed kompem siedzi tylko czytaj co pisze:
    http://twojepc.pl/...php?id=creative_gigaworks_t40

    A little less conversation, a little more action
    please

  2. A idz do MM , P_M_ 4/11/07 20:38
    i posluchaj

    1. akurat niezbyt udany pomysl... , tytan 4/11/07 23:24
      w MM nie da sie posluchac glosnikow;p po drugie maja drogo i nie oplaca sie kupowac. Po trzecie nie polecam tego sklepu, a po czwartek z mobilnych 2.0 dobre sa Geniusy (ok. 150zl/50USD). Pozdrawiam;)

      --
      "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
      życiem..."

  3. wlasnie mi graja T20 , Deus ex machine 4/11/07 23:55
    a Nimnul mial do opchniecia jakies T20. Jak na 2.0 to bardzo fajnie graja.
    A co do MM to wlasnie tam bylem ich sluchac, a kupilem u PaszkFila ,)

    "Uti non Abuti"

  4. Polecam Klipsch Promedia 2.0 , sztanga 17/11/07 19:11
    Wszyscy je zachwalaja. Tu masz jedena z wielu recenzji -ocena 5.
    http://www.pcmag.com/...cle2/0,1759,1773344,00.asp

    Jezeli masz dosyc Creativa to goraco polecam te glosniki. A jezeli ktokolwiek bylby bardzo zainteresowany kupnem to prosze o maile:
    cena:70$

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL