Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 55104 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Renegocjacja umowy. Pomożecie? , Chrisu 6/11/07 09:59
Pracuję sobie na etat, a dodatkowo dorabiam w jednej firmie. Firma ta prowadzi szkolenia, kursy itp...
W tym roku polecieli sobie w wałka... Wiem mea culpa - czytamy po literce umowy... Niestety - w zeszłym roku miałem umowę o dzieło w tym zmienił się jeden wyraz - ZLECENIE. I co? No a to, że mam parę % mniej na koncie przez to, ze muszę opłacać składki zdrowotne i emerytalne... (w ogóle to IMO umowa ma cechy umowy o pracę i jak się wkurzę to pójdę do PIPu dowiedzieć sie czy mam rację - ale to w przyszłości).
No i teraz przydałoby się renegocjować warunki umowy...

Wymyśliłem coś takiego:

W związku ze zmianą rodzaju umowy z umowy o dzieło (w roku szkolnym 2006/2007) na umowę zlecenie, a co za tym idzie zmniejszeniem mojego wynagrodzenia netto oraz ze zwiększonymi kosztami dojazdu na zajęcia, wnoszę o zmianę umowy w części związanej z wynagrodzeniem. Proponuję aby od dnia 01.11.2007 roku wynosiło ono xyz zł za godzinę lekcyjną.

Doradźcie co dodać do tego pisemka.

/// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  1. a co Ty piszesz , deadly 6/11/07 11:01
    podanie o podwyżkę. Lepiej zagadaj z szefem o tym.
    pozdro

    lubię robić nic

    1. tylko "szef" podobno już nie będzie szefem , Chrisu 6/11/07 11:17
      jakieś dziwne rzeczy się dzieją 2 tydzień ma L4 i podobno nie wróci.
      Zresztą, już o tym rozmawiałem z poprzednim i rozwiało się po kościach... Dlatego też wolę to pisemnie zrobić...

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      1. a może gostek kupił sobie The Witchera , deadly 6/11/07 11:29
        i gra juz drugi tydzień, tylko po to było to L4.
        A tak serio jak to sie rozeszło naciskaj przypominaj że miało byc wiecej :) w poprzednim tygodniu. Wiesz jak jest jak nie chodzi to nie załatwisz tu nie Irlandia.
        pozdro

        lubię robić nic

        1. podobno "odgórnie" , Chrisu 6/11/07 12:25
          ustalili max stawkę i ja ją mam. Z tego co wiem to przynajmniej jedna osoba ma więcej.
          Jak się nie uda to będę prowadził strajk włoski - jako że za piękne oczy (Pani dyr) zajmuję się sprzętem więc albo moje warunki za dydaktykę, albo umowa na sprzęt.
          W sumie teraz to mi się niezbyt kalkuluje tam pracować :/

          /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL