Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 55002 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy router moze sam zrobic firmware upgrade? , Olo 7/11/07 10:33
Witam!

Loguje sie dzis na panel mojego Linksysa WRTP54G i widze ze wersja firmware to 3.1.27 ETSI . Jestem przekonany ze od momentu kupna bylo zawsze 3.1.24 ETSI.

NIgdy nie probowalem robic upgrade chocby z tego wzgledu ze nie wiem skad sciagnac PEWNY firmware i na pewno lepszy od tego co mam. Zony o taka dzialalnosc nie podejrzewam, syna - choc zdolny przyznaje i rozne rzeczy potrafi - tez niespecjalnie bo ma dopiero 1.5 roku. Popadam w szalenstwo, matrix sie przekonfigurowal czy co??

Router jest zarejestrowany na stronie linksysa ale czy cokolwiek z tego wynika?

  1. sam chyba nie , Master/Pentium 7/11/07 12:33
    firmware ściągasz ze strony linksysa. Robiłem to kilkukrotnie i było łatwo, szybko i przyjemnie.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    1. hm... , Olo 7/11/07 12:37
      akurat do tego mogelu (proponuje zwrocic uwage na literke P w nazwie) linksys nie daje firmware do sciagniecia.

      Natomiast co do "samo": wiem ze istnieje cos takiego jak "provisioning" stosowane w voip - a ten router ma bramke voip. Tyle ze w tej chwili od co najmniej miesiaca voip jest wylaczony. Wiec WTF??!!

  2. hehe moze ci sie wydawalo , masza 7/11/07 12:56
    a tak na powaznie, zadzwon do obslugi technicznej, moze cos powiedzą...
    bo samoczynna zmiana firmwaru...hmm dziwne rzeczywiscie...moze ejst taka opcja w nim i masz ja zalaczona???
    hmm...

    Pozdrowionka !!!

  3. ssid , RusH 7/11/07 14:17
    ssid masz ustawiony linksys? :]

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. lol , Master/Pentium 7/11/07 14:50
      poprawiłeś mi humor

      Nie ma tego złego , co by się w gorsze
      obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
      włącz komputer :-)

    2. chyba nie to , Olo 8/11/07 18:16
      siec jest jakotako zabezpieczona (ssid, hasla etc zmienione, wifi z wpa z nietrywialnym haslem, filtrowanie po mac i takie tam)

      Opcji aut. upgrade firmware raczej nie ma (widzialem wszystkie opcje dziesiatki razy, chyba bym zauwazyl)

      Coz, pozostaje mi wziasc kolejna "blue pill" i zapomniec o sprawie ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL