Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » power 01:16
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43

 Dzisiaj przeczytano
 5479 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy takie zachowanie nagrywarki kwalifikuje ją do wizyty w serwisie? , john565 7/11/07 18:29
Nagrywarka podczas wypalania komp maksymalnie się zamula, aż do momentu gdy jedyna czynnością jaką można wykonywać jest przełączanie sie miedzy okienkami przy użyciu alt+tab, okienko można wybrać ale nie wyskakuje ono, zgon totalny i to tak ze tylko reset pomaga

pod ręka miałem inną nagrywarkę i po podmiance na nią wszystko wydaje się działać w jak najlepszym porządku, tym samym wykluczyłem wszelki wpływ pozostałych podzespołów

I teraz PYTANIE, czy takie objawy jak wspomniałem są wskaźnikiem definitywnego padu wypalarki, czy możliwe jest że jednak wszystko z nią ok? i czy są jakieś dodatkowe testy (jakieś domowe sposoby) żeby jednoznacznie stwierdzić ze nadszedł jej koniec i tym samym oszczędzić sobie szyderczych usmiechów serwisantów

nagrywareczka to LiteOn LH-20A1H

f*ck

  1. Na innym kompie , Mms 7/11/07 18:43
    felerna nagrywarka ma takie same objawy? Bo jesli tak, to wg mnie do serwisu z nia.

    Pozdrawiam

    1. 5 płyt na niej "spaliłem" róznych..... , john565 7/11/07 18:45
      i na razie nie mam chęci palić następnych :p, zresztą może poczekać dopiero ma 5 miechów więc jescze mnóstwo gwarancji zostało :]

      f*ck

  2. ASPI zainstalowane ?? DMA włączone ?? Program do palenia też ok ?? , fiskomp 7/11/07 21:24
    Różnie bywa, od tego bym zaczął.

    1. 3xTAK , john565 7/11/07 21:34
      123

      f*ck

      1. w takim razie do wymianki :) , fiskomp 7/11/07 22:11
        Lite-On na złom :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL