Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » power 01:18
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43

 Dzisiaj przeczytano
 5705 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy korzystając z TOR'a utrudniam analizę połączeń wewnątrz sieci? , DmK 7/11/07 20:27
Pytanie jak w temacie, bo nie mogę znaleźć tej informacji na stronie. Czy jedyną opcją ukrycia tego co robię w pracy (;)) jest korzystanie z proxy przez www?

  1. a do proxy ktoredy? , Tummi 7/11/07 22:55
    przez bramke w firmowym lanie? ;D

    Musisz wszystko szyfrowac - wtedy dopiero nie widac co robisz :) Zainstaluj WireSharka i przechwyc kilkanascie pakietow - zobaczysz to, co bedzie widzial (tzn. co moze zobaczyc) Twoj admin :)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. ale czy tor nie szyfruje , DmK 7/11/07 23:01
      już u mnie? tzn. ode mnie wychodzą szyfrowane dane, z kompa? Dopiero bawię się tematem więc może błądzę.

    2. a co do proxy , DmK 7/11/07 23:02
      chodzi mi o proxy przez www. Czyli wchodzisz na stronkę i przez nią idziesz dalej. Wtedy nie ma szans żeby to wyłapali (chyba). Np. działasz przez http://www.proxyweb.net/

      1. aaaa, takie proxy :) , Tummi 7/11/07 23:10
        to teraz WireSharkiem sprawdz, co ono wypluwa w Twoja strone i masz odpowiedz :) Ale zawsze podejrzane bedzie, ze korzystasz duzo tylko z jednej strony, ktorej adres zaczyna sie od slowa 'proxy' :D

        Jesli pracodawca bedzie mocno chcial, to podejrzy Twoj pulpit i wtedy zadne proxy czy szyfrowanie nic nie da. Musisz zbadac temat i dowiedziec sie, jak to jest w Twojej firmie :)

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

        1. pulpitu nie podejrzy , DmK 7/11/07 23:15
          admin jest ok, ale mówi że i tak wszystko jest logowane. Jednak wyciągnięcie danych strony po których chodzę jest możliwe ale kłopotliwe. Na specjalne żądanie da się to zrobić. Spróbuję jutro tego wireshark, dzięki za info.

        2. poza tym , DmK 7/11/07 23:17
          czasami jestem przez hamachi podpięty do serwera na vmware (i jednocześnie do wirtualnej sieci). Muszę sprawdzić co w firmie potrafią i czy można podskoczyć ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL