Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » power 01:16
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43

 Dzisiaj przeczytano
 5376 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Nod32] Kto testował nową wersję Nod32 3.0? , Ramen 7/11/07 21:00
Witam,

Czy testował ktoś już z Was nowego Noda w wersji 3.0? Jeśli tak, jakie wrażenia- podzielcie się proszę.

Tu był podpis

  1. na razie kilka minut , Soulburner 7/11/07 21:15
    zdaje się nie obciążać systemu bardziej niż wersja 2.x, posiada ładniutki, Visto-podobny interfejs... no i skanuje ;) Zobaczymy jak się sprawdzi po paru dniach.

    Parę skrinów: http://my.opera.com/...r/albums/show.dml?id=401122

    You must gather your party before
    venturing forth.

  2. ja ... , Deus ex machine 7/11/07 21:29
    poki co sprawuje sie bardzo dobrze, jesli ESET juz wypuscil produkcyjna to po testach nie powinno byc bledow. Swoja droga ESET Smart Security wyglada dosc ciekawie.

    "Uti non Abuti"

  3. mi dziwnie zajmuje procesor proces ekrn.exe , DmK 7/11/07 23:23
    czasami tak obciąża, że blokuje pracę firefox, freecommander'a i innych. Zauważyłem nawet że vlc działa gorzej. Analizuje problem ;)

  4. odinstalowane , Soulburner 8/11/07 00:01
    przy skanowaniu niektórych plików .exe wywala niebieski ekran śmierci o błędzie "windows subsystem", dziwny taki ;p

    You must gather your party before
    venturing forth.

    1. a wyslij im , Deus ex machine 8/11/07 01:29
      mailem do polskiego supportu te pliki niech sprawdza o co chodzi.

      "Uti non Abuti"

  5. A miał być udoskonalony , tj_net 9/11/07 18:21
    na początek zobaczyłem udoskonalony interfejs - to z pozytywów. Później systematycznie wywalał i zaskakująco mocno obciążał system jak nie NOD. Ponadto brak spolszczenia. Z rozczarowaniem stwierdzam, że testy nowego NODa sugerują, że jeszcze dłuuuga droga przed wersją finalną.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL