Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24519 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wiedzmin , Deus ex machine 10/11/07 11:14
da sie utworzyc kilka postaci, zeby na jednej instalacji wiedzmina mogly grac na zmiane dwie osoby, nie mieszajac sobie wzajemnie w stanach gry?

"Uti non Abuti"

  1. skoro , krogulec 10/11/07 11:27
    save'y sa w katalogu uzytkownika, to pewnie wystarczy zrobic drugiego uzytkownika systemowego, ktory bedzie mial osobne savy - tak to przynajmniej dziala w wiekszosci gier.

  2. to ja tez mam pytanie , Cadd 10/11/07 20:10
    czy u was tez ciagle leje? a jak nie leje, to jest pochmurno, a ja tak bym chcial zobaczyc slonce, czasem jak jest zachod to cos tam zamajaczy, ale w ciagu dnia, chlip ;( Juz powoli podejrzewam, ze przez to ze u mnie w katowiach taka pogoda jest, to w wiedzminie tez taka jest...

    Nowy przedmiot w szkołach - "Sztuka
    zadawania pytań i szukania odpowiedzi w
    google"

    1. Nie , ligand17 11/11/07 01:07
      U mnie czasem pada, czasem jest Słońce. Zgodnie z prawem Murphy'ego - jak chcę mieć jasno, to leje; jak potrzebuję burzy z piorunami, to akurat jest parę ładnych dni słonecznie - musiałem się cofnąć i zakombinować.

    2. nie tylko Tobie się to nie podoba , Arlathan 11/11/07 13:09
      wczoraj przechadzając się po Wyzimie mijałem krasnoluda, który wdzięcznie podsumował całą sytuację: "Ale z nieba napier...a"

      Padłem :D

      -
      I Rock. Fact.

      1. ano, odzywki krasnoludow najlepsze :) , Cadd 11/11/07 13:13
        ale najwieksza polewke mialem gdy gadalem z Talarem, teraz juz wiem czemu to nie gra dla dzieci :)

        Nowy przedmiot w szkołach - "Sztuka
        zadawania pytań i szukania odpowiedzi w
        google"

        1. miałem to samo odczucie , Arlathan 11/11/07 14:29
          powtarzałem sobie niektóre dialogi :) w III akcie Talar chyba trochę spoważniał, no ale dopiero ten akt zaczynam ;)

          -
          I Rock. Fact.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL