Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24841 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Grafika hd2600xt czy 8600GTS a moze 1950pro , RyVar72 10/11/07 13:31
Sluchajcie potrzebuje podjac szybko decyzje odnosnie wyboru grafiki:
1. HIS HD2600XT ICEQ3 TURBO 256MB 830/1920 - 400 zl
2. 8600GTS GIGABYTE 256MB SILENT PIPE 3 - 440 zl
3. GECUBA X1950PRO 256MB - 380 zl

Ktora bedzie miala najlepszy stosunek cana/wydajnosc??

Kupuje dzisiaj kuzynowi i nie wiem z czego bedzie zadowolony najbardziej a glownie bedzie chcial pograc na tym :)

  1. co mu nie , Amber 10/11/07 14:25
    kupisz to i tak przyjdzie jakiś 'znaffca' i wytknie że na karcie x taniej o y by miał o pół klatki więcej. daj sobie spokój nie warto... ;)

    Akcja wyborcza 2011:
    uratuj polskę oddaj babci dowód!!!

    1. tru , RusH 10/11/07 16:59
      zaleznie od gry szybciej bedzie GTS albo XT ... z pro zawsze pierwszym :)

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

  2. x1950pro , komisarz 10/11/07 14:48
    8600gts powinien miec podobne osiagi, czasem lepsze, czasem gorsze, ale jest 60zl drozszy. Czyli co wolisz.

    Komisarz Ryba

  3. Palit GeForce 8600GT Sonic+ , tytan 10/11/07 15:15
    + podkrecenie jej do GTS;)

    Cicha, wydajna, korzystny zakup w przeliczeniu cena/jakosc.

    Pzdr

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

    1. tia , RusH 10/11/07 16:46
      sonic za 350 albo 1950pro za 420

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

      1. ej wait , RusH 10/11/07 16:58
        GECUBA X1950PRO 256MB - 380 zl ??? gdzie tak daj0m?

        I fix shit
        http://raszpl.blogspot.com/

        1. ... , RyVar72 10/11/07 22:24
          Daja daja ale niestety jedna sztuke.
          To sa niby oferty specjalnie dla mnie i widze ze niezle.
          GECUBE jest jedena sztuka, popdobno ktos kupil i oddal za pare dni wymieniajac na 2900xt, dlatego tak niska cena.

          Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL