Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 32863 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wyświetlenie banera - może i głupie pytanie ale.... , borg18 11/11/07 17:56
Niektóre firmy dają właścicielowi strony kaske za wyświetlanie banera...np adnet abromedia....tlyko co znaczy wyświetlenie banera? Czy wyświetlenie to znaczy klikniecie na baner, który kieruje do innej strony, czy za wyświetlenie uważa się po prostu wejscie na stornę gdzie jest baner, czyli tak jak by odświeżenie strony czy przeładowanie równało by się wyświetleniu, jak to jest?

https://programy.net.pl - duża dawka
programów ;)

  1. Roznie. , Mms 11/11/07 18:24
    Wszystko pisze w umowie. Zarejestruj sie w jakiejs sieci reklamowej, wyslij zgloszenie i zobaczysz jaka umowe Ci przysla, jesli beda zainteresowani Twoja strona.

    Pozdrawiam

  2. Wyświetlenie yo po prostu wyświetlenie , john565 11/11/07 18:26
    czyli wchodzisz na stronę = baner wyświetlony, nie wiem do końca co z przeładowaniem ale z pewnością skrypty operatora reklam pamiętają IP odwiedzającego, przecież to jest w ich interesie

    a kliknięcie to kliknięcie, wyświetlenie i klikniecie są zazwyczaj inaczej wyceniane

    f*ck

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL